Liwia Dorota GiwerBookmark and Share

  • ul. Wolska 15
    72-350 Niechorze
    woj. zachodniopomorskie

Położone są one w bardzo atrakcyjnej, zacisznej części Niechorza, tuż przy jeziorze Liwia – Łuża, w odległości ok. 350 metrów od płaskiego zejścia na plażę. W pobliżu ośrodka mają Państwo możliwość korzystania z posiłków, basenów, sauny, masaży i innych form relaksu. Ośrodek leży około 30 km od Kołobrzegu ! Na ogrodzonym terenie oddajemy do Państwa dyspozycji 13 murowanych domków 2 kondygnacyjnych o powierzchni użytkowej 60 m2 każdy, miejsce parkingowe i duży pięknie urządzony plac zabaw dla dzieci. Każdy domek przeznaczony jest dla 6 osób i składa się z salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, kuchnia gazowa, naczynia) i kanapotapczanem oraz TV. Na parterze znajuje się łazienka z prysznicem oraz wyjście na utwardzony, wydzielony taras z ławostołem i samodzielnym grilem. Na piętrze znajdują się dwie oddzielne sypialnie z tarasem a w każdej znajduję się łóżko małżeńskie plus pojedyncze z szafkami i szafami. Istnieje możliwość dodatkowego dokwaterowania 1-2 osób za dodatkową opłatą.

Na wyposażeniu domku znajduje się parawan i duży leżak. Przykro nam ale ze zwierzątkami nie przyjmujemy.

Obok ośrodka wzdłuż jeziora Liwia-Łuża przebiega piękna, nowa i oświetlona droga spacerowo rowerowa długości około 6 km. Do szczególnych atrakcji Niechorza należy zaliczyć przepiękną szeroką piaszczystą plażę, Latarnie morską udostępnioną do zwiedzania, Muzeum Latarnictwa Morskiego, Motylarnia, Muzeum Rybołustwa Morskiego, Salon Figur Woskowych, Oceanarium i jeżdżącą w sezonie odkrytą kolej wąskotorową „Ciuchcia” na trasie Pogorzelica-Trzęsacz z dwoma przystankami w Niechorzu oraz wiele innych atrakcji.

Wyślij e-mail

Grupa: Turystyka

Branża: Hotele i noclegi

Słowa kluczowe: kwatery prywatne Niechorze, kwatery prywatne Niechorze blisko morza, kwatery prywatne nad morzem, noclegi nad morzem Niechorze, noclegi Niechorze, tanie noclegi Niechorze, pokoje Niechorze, tanie pokoje Niechorze, tanie pokoje nad morze, Kwatery Prywatne Dorota Giwer, noclegi zachodniopomorskie, tanie pokoje zachodniopomorskie, pokoje zachodniopomorskie, kwatery prywatne zachodniopomorskie, nocleg zachodniopomorskie, nocleg Liwia, kwatery Liwia, Liwia zachodniopomorskie

vCard odwiedzono 4454 razy.