Pracownia Psychologiczno-Terapeutyczna Sylwia KwiatkowskaBookmark and Share

  • ul. 3 Maja 17 / 1
    09-409 Płock
    woj. mazowieckie

Prowadzony przeze mnie Gabinet Psychologiczno-Terapetyczny w Płocku i we Włocławku, powstał z myślą o wsparciu i niesieniu Państwu pomocy w skomplikowanych sytuacjach życiowych – zarówno osobistych, rodzinnych, jak i zawodowych.

Zapewniam pełną poufność – możesz mi zaufać w każdej dręczącej Cię sprawie!

Zapraszam Państwa do skorzystania z szerokiego zakresu usług oferowanych przez Pracownię Psychologiczno-Terapeutyczną.

Doświadczenie od wielu lat zdobywam w Ośrodkach pomocy społecznej, placówkach oświatowych typu przedszkola i szkoły podstawowe i średnie, placówkach służby zdrowia oraz jestem właścicielem Pracowni Psychologiczno-Terapeutycznej w Płocku i we Włocławku, specjalizującej się w terapii par, małżeństw, rodzin, w psychologii zdrowego człowieka, kryzysach rozwojowych i sytuacyjnych, depresji, zaburzeń lękowych i nerwicowych jak i również prowadzę badania psychotechniczne dla kierowców, operatorów, pracowników z zakresu Medycyny Pracy, badania psychologiczne pozwolenia na broń, sędziów itp. badania predyspozycji zawodowych oraz szkolenia i warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Świadczę pomoc zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, osób starszych oraz osób doznających przemocy, osób żyjących w rodzinach z problemami alkoholowymi.

Jestem certyfikowanym terapeutą dzieci i młodzieży. Posiadam uprawnienia do pracy terapeutyczno – diagnostycznej z dziećmi i młodzieżą obejmujące także współpracę terapeutyczną z rodzinami. Specjalizuję się w terapii złości i agresji, terapii dziecka z mutyzmem, lękiem i nieśmiałością oraz prowadzę Treningi Umiejętności Społecznych TUS.

Od 2014 roku posiadam certyfikat indyjskiego doktora Madana Kataria, który w połowie lat dziewięćdziesiątych zaczął organizować w Indiach Kluby Śmiechu. Z dużą przyjemnością zajmuję się więc gelotologią czyli prowadzę terapie śmiechem dla osób dorosłych. Termin gelotologia pochodzi od greckiego słowa gelos – śmiech i ma dwa pokrewne znaczenia. Pierwsze oznacza naukę zajmującą się badaniem wpływu śmiechu na zdrowie. Drugie znaczenie ma charakter medyczny i oznacza terapię śmiechem, opartą na przekonaniu, że śmiech pomaga odreagować stres, konflikty, frustracje i ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.

Jako mediator cywilny oraz rodzinny prowadzę mediacje rodzinne w sytuacjach około rozwodowych. Na stałe współpracuję z radcą prawnym.

W celu dalszej edukacji doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności podjęłam studia z Psychoterapii Poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Prywatnie na co dzień doświadczam każdego dnia bycia mamą nastolatków oraz żoną. Wolny czas uwielbiam spędzać z rodziną, przyjaciółmi oraz bardzo lubię tańczyć. Moją pasją są: psychologia pozytywna, muzyka i podróże.

Zapraszam, Sylwia Kwiatkowska

Psycholog godny Państwa zaufania.

87-805 Włocławek,
ul. Toruńska 222 gabinet 28a
(Przychodnia PROF-MED Sp.zo.o.)

Wyślij e-mail

Grupa: Medycyna

Branża: Psycholodzy, psychoterapeuci

Słowa kluczowe: psycholog Płock Włocławek, psychoterapeuta Płock Włocławek, terapeuta par Płock Włocławek, terapeuta małżeństw Płock Włocławek, terapeuta rodzin Płock Włocławek, psychotesty Płock Włocławek, badania kierowców Płock Włocławek, badania psychologiczne medycyny pracy Płock Włocławek, doradztwo zawodowe Płock Włocławek, terapia Płock Włocławek, mediacja Płock Włocławek, interwencja kryzysowa Płock Włocławek, szkolenia Płock Włocławek, warsztaty Płock Włocławek, psycholog online Płock Włocławek, psycholog internet Płock Włocławek, pomoc psychologiczna Płock Włocławek, zaburzenia dzieci i młodzieży Płock Włocławek, depresja Płock Włocławek, śmierć Płock Włocławek, rozstanie Płock Włocławek, rozwód Płock Włocławek

vCard odwiedzono 3161 razy.