Prescit Radosław PoloczekBookmark and Share

  • ul. Ignacego Daszyńskiego 11
    43-450 Ustroń
    woj. śląskie

Jesteśmy firmą, która kompleksowo zajmuje się serwisowaniem sprzętu komputerowego osób prywatnych oraz firm. Nasze działania prowadzimy w terenie jak i bezpośrednim kontakcie z klientem, chcąc jak najskuteczniej pomóc każdemu z Państwa.

Internet stał się obszarem idealnym do reklamy swojego przedsiębiorstwa. Wizytówka, rozbudowana strona internetowa, pozycjonowanie, ale także kampanie Google AdWords to działania, które efektywnie zwiększają zainteresowanie klientów usługami oraz produktami. Nasza firma od lat specjalizuje się w działaniach reklamowych, zwłaszcza w obszarze e-marketingu.

Stworzymy dla Państwa innowacyjną stronę, która zainteresuje odbiorcę ciekawą grafiką oraz bogatą treścią. Sprawimy, że strona www będzie wysoko w wynikach wyszukiwania, a klienci szybko i skutecznie znajdą na niej wszystkie ważne dla nich informacje. Pomożemy Państwu również w osiągnięciu sukcesu w sprzedaży internetowej - sklepy internetowe budujemy w oparciu o niezawodny system Quick.Cart.

Nasza oferta nie dotyczy jednak wyłącznie reklamy w sieci. Proponujemy państwu także usługi poligraficzne, a więc tworzymy oryginalne hasła, slogany, projekty logotypów dla firm, ulotki oraz wizytówki, a więc wszystko co z dużą skutecznością trafia do odbiorców. Zdajemy sobie także sprawę, jak ważne, zwłaszcza dla przedsiębiorców jest bezpieczeństwo, dlatego nasza oferta obejmuje również instalacje monitoringu; profesjonalne kamery wraz z rejestracją obrazu.

Zapraszamy do owocnej współpracy

Wyślij e-mail

Grupa: Usługi

Branża: Komputerowe usługi

Słowa kluczowe: serwis komputerów Ustroń, serwis laptopów Ustroń, sprzedaż części komputerowych Ustroń, tworzenie stron internetowych Ustroń, monitoring CCTV Ustroń, podpis elektroniczny, sprzedaż sprzętu komputerowego Ustroń, konserwacja sprzętu komputerowego Ustroń, projektowanie identyfikacji wizualnej Ustroń, promocja stron www w wyszukiwarce Google Ustroń, serwis tabletów Ustroń, Skoczów, Cieszyn, Bielsko-Biała, Wisła, Brenna, Goleszów, monitoring

vCard odwiedzono 5453 razy.