AVISBookmark and Share

  • ul. Mikołaja Reja 6
    65-076 Zielona Góra
    woj. lubuskie

Jesteśmy dynamicznym zespołem, który proponuje konkretne rozwiązania w zakresie usług p. poż., BHP oraz ratownictwa medycznego. Od wielu lat skutecznie dzielimy się doświadczeniem z naszymi klientami, dla których przygotowujemy indywidualne oferty szkoleniowe.

Jako firma na rynku usług szkoleniowych istniejemy kilka lat. Nasze doświadczenie i kompetencje zawodowe zdobywaliśmy jednak zdecydowanie wcześniej, pracując w firmach usługowych i produkcyjnych. Opracowując oferty, które obejmują szkolenia BHP, z pierwszej pomocy medycznej i ppoż. czy szkolenia z zakresu prawa pracy, sugerujemy się przede wszystkim aktualnym zapotrzebowaniem przedsiębiorców oraz faktycznym stanem prawnym. Poprzez działalność na terenie woj. lubuskiego i innych regionów kraju nawiązaliśmy kontakty zawodowe ze specjalistami z różnych dziedzin. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najbardziej wymagającemu zadaniu.

Mamy świadomość, że rynek usług bezpieczeństwa i higieny pracy jest niezwykle dynamiczny i musi nieustannie podążać za aktualnym stanem prawnym. W związku z tym nasi pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, uczestniczą w branżowych szkoleniach i seminariach. Dzięki temu obsługa firm w zakresie BHP jest profesjonalna i na najwyższym poziomie. Na co dzień dbamy o bezpieczeństwo w zakładach produkcyjnych, firmach budowlanych, prowadzimy nadzór bhp nad remontami i inwestycjami z różnych gałęzi przemysłu.

W naszej działalności wyznaczamy sobie wysokie standardy nie tylko wewnątrz firmy, ale przede wszystkim w zakresie oferowanych usług i kontaktów z klientami. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci oczekują kompleksowych rozwiązań w dobrej cenie i na odpowiednim poziomie merytorycznym.

Nasze priorytety:
zadowolenie klienta,
profesjonalizm,
wysoki standard usług,
indywidualne pakiety szkoleń,
skuteczność,
szkolenia zgodne z aktualnym stanem prawnym.

Nasza Firma w Internecie
- kliknij i zobacz

Wyślij e-mail

Grupa: Edukacja

Branża: Kursy, szkolenia

Słowa kluczowe: szkolenia BHP, szkolenia BHP lubuskie, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej lubuskie, szkolenia z zakresu pierwsze pomocy przedmedycznej Zielona Góra, szkolenia BHP Zielona Góra, szkolenia motywacyjne Zielona Góra, szkolenia, obsługa podmiotu w zakresie BHP, szkolenia motywacyjne, szkolenia motywacyjne i coaching Zielona Góra, szkolenia motywacyjne i coaching lubuskie, audyty BHP lubuskie, audyty BHP Zielona Góra, postępowania powypadkowe Zielona Góra, postępowania powypadkowe lubuskie, szkolenia z ochrony danych osobowych lubuskie, szkolenia z ochrony danych osobowych Zielona Góra, ochrona danych osobowych szkolenia wielkopolska, szkolenia PPOŻ Zielona Góra, szkolenia PPOŻ lubuskie, pierwsza pomoc przedmedyczna szkolenia Zielona Góra, UDT szkolenia lubuskie, UDT szkolenia Zielona Góra, wózki podnośnikowe szkolenia, suwnice szkolenia, podesty ruchome szkolenia, dźwigi towarowe szkolena lubuskie, dźwigi towarowe Zielona Góra szkolenia, coaching Zielona Góra, obsługa podmiotu w zakresie BHP Zielona Góra, audyty bhp, anazliza stany bhp, postępowanie powypadkowe, ocena ryzyka zawodowego, szkolenie z obsługi suwnic, szkolenie z podestów ruchomych, szkolenie z wózków podnośnikowych, Zgorzelec, Lubin, Polkowice, Bogatynia, Legnica, Luba, Gryfów Śląski, Lwówek Śląski

vCard odwiedzono 9665 razy.