Ubezpieczenia Secura Izabela JackiwBookmark and Share

  • ul. Tadeusza Kościuszki 23 / p. 101
    38-500 Sanok
    woj. podkarpackie

Witam bardzo serdecznie na stronie internetowej Secura Biuro Ubezpieczeń Izabela Jackiw. Chciałabym przede wszystkim podziękować za odwiedzenie mojej strony jak również zachęcić Państwa do korzystania z usług które oferuje moja firma.

Działalności która opiera się na prawie 20 letnim doświadczeniu w branży ubezpieczeń jakie zdobyłam wcześniej będąc etatowym kierownikiem biura jednego z towarzystw ubezpieczeniowych.

Co nas wyróżnia od konkurencji?
Jakość świadczonych usług wynika z doświadczenia i umiejętności słuchania ludzi oraz doboru najkorzystniejszych rozwiązań.

W swoim działaniu staramy się być bardzo elastyczni w doborze oferty by zapewnić klientowi poczucie zadowolenia z jakości i ceny wybranej polisy.

Posiadając w ofercie produkty ubezpieczeniowe kilkunastu firm, na pewno dobierzemy dla Ciebie i Twojej rodziny najlepszą ochronę.
Zapraszam bardzo serdecznie moich stałych i nowych klientów


Zasięg działania: teren całej Polski

Wyślij e-mail

Grupa: Ubezpieczenia

Branża: Ubezpieczenia - firmy ubezpieczeniowe

Słowa kluczowe: ubezpieczenia Sanok, podkarpackie, pośrednictwo ubezpieczeniowe, biuro ubezpieczeń, ubezpieczenia pojazdów, ubezpieczenia majątkowe, doradztwo ubezpieczeniowe, ubezpieczenia, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia dla firm, ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne, ubezpieczenia życiowe, ubezpieczenia wypadkowe, ubezpieczenia gospodarcze, firma ubezpieczeniowe, ubezpieczenia oc, ac, samochodów, ubezpieczenia domów, majątkowe, mieszkań, ubezpieczenie na życie cała Polska

vCard odwiedzono 4223 razy.