Biuro Rachunkowe Anna ŁęckaBookmark and Share

  • ul. Ustrońska 8 / 2
    61-435 Poznań
    woj. wielkopolskie

Już od roku 2002 jesteśmy dla Ciebie na rynku w Poznaniu. Nasze biuro rachunkowe znajduje się w pobliżu dwóch dużych dzielnic Poznania – Poznań Wilda, Dębiec i Grunwald. Ta kilkunastoletnia działalność oraz ugruntowana pozycja firmy bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Posiadamy doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju podmiotów gospodarczych, zarówno działalności osób fizycznych, jak i spółek prawa handlowego oraz stowarzyszeń

Proponujemy współpracę w zakresie kompleksowej obsługi księgowej i podatkowo-finansowej przedsiębiorstwom już funkcjonującym w obrocie gospodarczym oraz doradzamy i aktywnie uczestniczymy w procesie tworzenia nowych podmiotów gospodarczych. Ponadto zapewniamy naszym klientom stały dostęp do porad prawnych w zakresie prowadzonej przez nich działalności.

Zakres obsługi kadrowo-płacowej jest zależny od określonych potrzeb przedsiębiorcy w tym zakresie, dotyczy pracowników zatrudnianych na podstawie umowy o prace jak również na podstawie umów cywilno-prawnych, wszelkie czynności dokonywane są zgodnie z Kodeksem Pracy oraz innymi aktami prawnymi dotyczącymi obowiązków pracodawców w tym ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych.

Wyślij e-mail

Grupa: Biuro

Branża: Biura rachunkowe

Słowa kluczowe: biuro rachunkowe Poznań, księgowość Poznań, księgi handlowe Poznań, sprawozdania finansowe Poznań, zeznania roczne Poznań, księga przychodów i rozchodów Poznań, obsługa księgowa Poznań, biuro Anna Łęcka Poznań, pełna księgowość Poznań, kadry i płace Poznań, deklaracje CIT Poznań, VAT Poznań, doradztwo ochrony środowiska Poznań, biuro rachunkowe Luboń, biuro rachunkowe Komorniki, biuro rachunkowe Puszczykowo, Luboń, Mosina, Dębiec, Grunwald, Wilga Poznań

vCard odwiedzono 2646 razy.