Gabinet GREJS Grażyna Jóźwiak-Zimińska Lekarz Medycyny EstetycznejBookmark and Share

  • ul. Powązkowska 42 / 118
    01-747 Warszawa
    woj. mazowieckie

Przez wiele lat pracowałam w Klinice Chirurgii Plastycznej w szpitalu im. Prof. W. Orłowskiego oraz szpitalu MSW. Z medycyna estetyczną przygodę rozpoczęłam około 16 lat temu, pracując w gabinecie dermatologii i kosmetologii ,,Bella” w Warszawie. Gabinet Grejs prowadzę od 14 lat. W 2004 r. ukończyłam 2 letnią Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Staram się pogłębiać wiedzę i doświadczenie będąc uczestnikiem zjazdów krajowych i zagranicznych z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Prowadziłam zajęcia z medycyny estetycznej w podyplomowej szkole medycyny estetycznej przy Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej i Anti Aging oraz zajęcia na studiach podyplomowych z medycyny estetycznej przy Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Posiadam certyfikaty potwierdzające ukończenie kursów i szkoleń niezbędnych do wykonywania zabiegów. Ze względu na szybki rozwój medycyny, na bieżąco wzbogacam swoją wiedzę na temat nowych procedur i zabiegów.

Godziny przyjęć:
wtorek – piątek 10 – 20

Grupa: Medycyna

Branża: Medycyna estetyczna

Słowa kluczowe: zabiegi chirurgiczne Warszawa, usuwanie zmian skórnych Warszawa, blepharoplastyka Warszawa, operacje powiek Warszawa, toksyna biotulinowa Warszawa, kwas hialuronowy Warszawa, chirurgia plastyczna Warszawa, chirurgia estetyczna Warszawa, usuwanie blizn Warszawa, usuwanie znamion Warszawa, peeling Warszawa, osocze bogatopłytkowe Warszawa

vCard odwiedzono 3560 razy.