Biuro Rachunkowe TB Plus Bolesław TarnowskiBookmark and Share

  • ul. Milicka 39
    51-127 Wrocław
    woj. dolnośląskie

Biuro Rachunkowe TB PLUS powstało w lutym 2001r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku małych i średnich przedsiębiorstw na profesjonalne usługi księgowe. Jesteśmy zespołem pracowników z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw finansowo-księgowych, podatkowych, kadrowo-płacowych firm handlowych, usługowych i produkcyjnych z kapitałem polskim i zagranicznym. Posiadamy dwa świadectwa kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych.

Nasz podstawowy cel to odciążenie naszych klientów, oferując kompleksową obsługę księgową, kadrowo-płacową i doradztwo gospodarcze. Chcemy zadbać o powierzone nam finanse w taki sposób, aby nasi klienci mieli więcej czasu na prowadzenie swoich firm. Nasza oferta zapewnia profesjonalne, kompleksowe usługi za przystępną cenę. Gwarantujemy wykonanie usług rzetelnie, terminowo z zachowaniem należytej staranności. Ponadto naszym celem jest, by klienci mieli zapewnioną nie tylko profesjonalną obsługę w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych, ale również uzyskiwali informacje przydatne w zarządzaniu podmiotami gospodarczymi. Zakres naszych usług jest ustalany indywidualnie zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Reprezentujemy klientów przed Urzędami Skarbowymi, Zakładam Ubezpieczeń Społecznych i innymi urzędami poprzez stosowne pełnomocnictwa. Reprezentujemy również naszych klientów w trakcie kontroli przeprowadzanych przez Urzędy Skarbowe i Zakłady Ubezpieczeń Społecznych. Wszelkie sprawy związane z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS) pozostawcie Państwo nam - załatwimy je w Państwa imieniu.

Pomagamy i doradzamy. Z naszych doświadczeń wiemy, jak wiele problemów i pytań mają na co dzień mali i średni przedsiębiorcy z zakresu księgowości, podatków czy kadr i płac.

Firmom i osobom rozpoczynającym działalność pomagamy w stawianiu pierwszych kroków w sferze biznesu. Doradzamy jak zorganizować prowadzenie firmy, wybrać źródła finansowania oraz najkorzystniejszą formę opodatkowania.

Jesteśmy zawsze dostępni. Kontakt z klientem z naszej strony jest ograniczamy do niezbędnego minimum. Nie chcemy Państwa niepotrzebnie niepokoić. Jednak w razie potrzeby Nasi klienci mogą kontaktować się z nami w sposób nieograniczony.

Nowoczesne technologie. W pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z zakresu informatyki i oprogramowania. Klienci korzystający na co dzień z Internetu otrzymają od nas wszystkie potrzebne dane i zestawienia w postaci elektronicznej.

Dbamy o bezpieczeństwo danych i informacji. Wszelkie otrzymane od klienta informacje i dokumenty są pilnie chronione. Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu.

Bezpłatny i bez ograniczeń parking dla klientów biura.

Godziny otwarcia: 8.00 – 16.00

Wyślij e-mail

Grupa: Biuro

Branża: Biura rachunkowe

Słowa kluczowe: biura rachunkowe Wrocław, biuro księgowe Wrocław, biuro rachunkowe Wrocław, deklaracje podatkowe Wrocław, deklaracje ZUS Wrocław, deklaracje VAT Wrocław, kadry Wrocław, księgi przychodów i rozchodów Wrocław, księgi rachunkowe Wrocław, księgowy Wrocław, księgowość Wrocław, rachunkowość Wrocław, Tb Plus Wrocław, Tb Plus, pełna księgowość Wrocław, usługi księgowe Wrocław, rozliczenia PIT Wrocław, rozliczenia CIT Wrocław Psie Pole, rozliczenia deklaracji PIT Wrocław Psie Pole, polecany księgowy Wrocław Psie Pole, biura rachunkowe Wrocław Psie Pole, biuro księgowe Wrocław Psie Pole, biuro rachunkowe Wrocław Psie Pole, deklaracje podatkowe Wrocław Psie Pole, deklaracje ZUS Wrocław Psie Pole, deklaracje VAT Wrocław Psie Pole, kadry Wrocław Psie Pole, księgi przychodów i rozchodów Wrocław Psie Pole, księgi rachunkowe Wrocław Psie Pole, księgowy Wrocław Psie Pole, księgowość Wrocław Psie Pole, rachunkowość Wrocław Psie Pole, Tb Plus Wrocław Psie Pole, pełna księgowość Wrocław Psie Pole, usługi księgowe Wrocław Psie Pole

vCard odwiedzono 3571 razy.