MIK Jędrzejczyk Spółka JawnaBookmark and Share

  • ul. Świętojańska 182
    07-202 Wyszków
    woj. mazowieckie

Od września 2011 roku zapraszamy do pierwszej w Polsce stacji obsługi pojazdów otwartej w Wyszkowie pod marką BestDrive. W serwisach BestDrive można dokonywać okresowych, pogwarancyjnych przeglądów samochodów. Każda taka wizyta jest odnotowywana w specjalnych firmowych książkach serwisowych, stanowiących wartość dodaną przy sprzedaży samochodu. Obok przeglądów okresowych BestDrive oferuje usługi z zakresu opon, diagnostyki, elektryki, hamulców, klimatyzacji i układu jezdnego.

Utworzona w 2006 roku marka BestDrive widnieje aktualnie na ponad 260 serwisach na całym świecie m.in. w Czechach, Hiszpanii, Malezji, Australii i Chinach. W 2012 roku BestDrive uruchomi swoje punkty także we Włoszech, Szwecji, RPA, Tajlandii i na Tajwanie.

Wyślij e-mail

Grupa: Motoryzacja

Branża: Samochody - wulkanizacja

Słowa kluczowe: serwis opon mazowieckie, naprawa opon mazowieckie, sprzedaż opon mazowieckie, przechowywanie opon mazowieckie, felgi mazowieckie, wyważanie kół mazowieckie, serwis opon Wyszków, opony Wyszków, mechanika pojazdowa Wyszków, opony do maszyn rolniczych mazowieckie, opony do samochodów ciężarowych mazowieckie

vCard odwiedzono 3327 razy.