Niepubliczne Przedszkole Promyczek Joanna FajferekBookmark and Share

  • ul. Powstańców Warszawy 1a
    32-600 Oświęcim
    woj. małopolskie

Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” mieści się w Oświęcimiu w centrum osiedla Zasole przy ulicy Powstańców Warszawy 1a. Dyrektorem przedszkola jest mgr Joanna Fajferek. Przedszkole zlokalizowane jest w wolnostojącym budynku piętrowym otoczonym dużym ogrodem z placem zabaw dla dzieci, który zapewnia doskonałe warunki do zabawy na świeżym powietrzu. Sale do zabaw są przestronne i bezpieczne dla dzieci, wyposażone w zabawki, pomoce dydaktyczne niezbędne do wszechstronnego rozwoju wychowanków. W naszej placówce funkcjonuje 6 oddziałów do których uczęszczają dzieci podzielone wg kryterium wiekowego.

W ramach pobytu dziecka w przedszkolu oferujemy szeroką gamę zajęć dodatkowych:

- język angielski
- rytmikę
- kurs tańca towarzyskiego
- plastykę
- gimnastykę korekcyjną
- zajęcia logopedyczne
- religię

Placówka posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego, troszczącą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków i tworzącą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowując wychowanków do życia w rodzinie i w społeczeństwie. Naszym podopiecznym zapewniamy codzienną fachową opiekę, program zajęć zgodny z wymaganiami Ministerstwa Edukacji Narodowej, wszechstronne nauczanie poprzez zabawę, ciekawe wycieczki, wyjazdy do kina, teatru, teatrzyki w przedszkolu, zabawy w ogrodzie. Ponadto organizujemy imprezy i uroczystości takie jak: Dzień Mamy i Taty, Dzień Babci i Dziadka, Festyny rodzinne na ogrodzie przedszkolnym, Mikołajki, Zabawy Karnawałowe, przedstawienia, Bajki dla Rodziców oraz Jasełka.

Wyślij e-mail

Grupa: Edukacja

Branża: Przedszkola - prywatne

Słowa kluczowe: przedszkole niepubliczne Oświęcim, przedszkole prywatne Oświęcim, przedszkole niepubliczne Promyczek Oświęcim, przedszkole Promyczek Oświęcim, przedszkole niepubliczne Joanna Fajferek Oświęcim, przedszkole prywatne wolne miejsca Oświęcim, przedszkole niepubliczne wolne miejsca Oświęcim, przedszkole prywatne rekrutacja Oświęcim, przedszkole prywatne fachowa opieka nad dziećmi Oświęcim, przedszkole niepubliczne zajęcia taneczne artystyczne muzyczne rytmiczne Oświęcim, przedszkole

vCard odwiedzono 4395 razy.