LEOTOUR WejherowoBookmark and Share

  • ul. 3 Maja 1 / 3
    84-200 Wejherowo
    woj. pomorskie

Biuro Podróży LEOTOUR Wejherowo działa na rynku od 2007 roku. Jesteśmy biurem agencyjnym, które współpracuje z wieloma sprawdzonymi i zaufanymi touroperatorami, posiadającymi niezbędne licencje i zezwolenia.

Oferujemy szeroki zakres wyjazdów i wycieczek grupowych oraz indywidualnych w kraju i zagranicą. Dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Posiadamy wiele propozycji, by mogli Państwo poznać magię podróży i zobaczyć piękno całego świata.

W naszym Biurze Podróży spotka Państwa miła obsługa, doświadczeni pracownicy, którzy chętnie pomogą w doborze wczasów. Celem naszej pracy jest spełnienie oczekiwań Klientów i pomoc w realizacji marzeń związanych z podróżowaniem. Naszą pasją są podróże, a zdobyte doświadczenie pomaga nam w doradztwie i w doborze oferty dla każdego.

Najmłodszym zapewniamy udaną zabawę z rówieśnikami podczas wakacji i ferii zimowych. Czekają na nich kolonie i obozy w kraju i zagranicą z pełną opieką wykwalifikowanej kadry i sprawdzonych instruktorów. Każde dziecko poszerzy swoje zainteresowania i pozyska nowych kolegów i koleżanki z całej Polski.

Proponujemy Państwu również pełen zakres produktów turystycznych: hotele, bilety lotnicze, autokarowe i promowe, ubezpieczenia turystyczne.

Możecie Państwo ubezpieczyć siebie i całą rodzinę na zagraniczny wyjazd. Dla młodzieży mamy najlepsze ubezpieczenie- kartę EURO 26 z mnóstwem zniżek, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Nasze Biuro oferuje także bony turystyczne dla firm i klientów indywidualnych, które mogą posłużyć za idealny prezent dla najbliższych.

Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Biuro Podróży LEOTOUR Wejherowo jest Twoim Biurem Podróży !

Z Nami pierwszy krok nie skończy się „skręceniem kostki” ; )

Wyślij e-mail

Grupa: Turystyka

Branża: Turystyczne agencje, biura podróży

Słowa kluczowe: Egipt last minute, Egipt wakacje, Egipt wczasy, Egipt wycieczki, Turcja last minute, Turcja wakacje, Turcja wczasy, Turcja wycieczki, Tunezja last minute, Tunezja wakacje, Tunezja wczasy, Tunezja wycieczki, biura podróży, biura podróży oferty, last minute wczasy, oferty podróży, wycieczki oferty, Grecja last minute, Grecja wakacje, Grecja wczasy, Grecja wycieczki, Hiszpania last minute, Hiszpania wakacje, Hiszpania wczasy, Hiszpania wycieczki

vCard odwiedzono 4194 razy.