Biuro Rachunkowe Emilia LichotaBookmark and Share

  • ul. Pułaskiego 7 / 7
    10-514 Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie

Biuro Rachunkowe Emilia Lichota oferuje Państwu rzeczywiste bezpieczeństwo prawno-księgowe poprzez sumienne prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości.

Dodatkowo przygotowujemy wszelkie niezbędne dokumenty do Urzędów, a także, na życzenie klienta, zestawienia finansowe i statystyczne.
W zakresie usług kadrowo płacowych nasze Biuro prowadzi dokumentację kadrową (umowy o pracę, deklaracje ZUS, roczne deklaracje podatkowe dla pracowników) oraz doradztwo w sprawach kadrowo - płacowych.

Współpracując z firmami staramy się zrobić wszystko aby maksymalnie odciążyć je od obowiązków związanych z koniecznością kontaktów z Urzędami Skarbowymi, ZUS-em i innymi instytucjami finansowymi.

Naszych klientów informujemy na bieżąco o zmianach w przepisach i przypominamy o terminach podatkowych. Ponadto biuro zajmuje się doradztwem w zakresie prowadzonej przez Państwa działalności.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podatkowo-rachunkowej i kadrowej małych i średnich firm, osób fizycznych, spółek zarówno w siedzibie Biura jak i za pomocą terminali zdalnych.

W związku z tym, że prowadzimy księgowość jednostek gospodarczych działających w wielu różnych branżach mamy doświadczenie w obsłudze praktycznie każdego rodzaju przedsiębiorstwa.

Wyślij e-mail

Grupa: Biuro

Branża: Biura rachunkowe

Słowa kluczowe: usługi podatkowe Olsztyn, rozliczenia podatkowe Olsztyn, księgowość Olsztyn, usługi księgowe Olsztyn, deklaracje podatkowe Olsztyn, księgi przychodów Olsztyn, księgi rozchodów Olsztyn, rozliczenia ZUS Olsztyn, rachunkowość Olsztyn, księgowa Olsztyn, korekty deklaracji Olsztyn, porady podatkowe Olsztyn, ryczałty Olsztyn, badanie sprawozdań finansowych Olsztyn, usługi finansowo-księgowe Olsztyn

vCard odwiedzono 2573 razy.