Biuro Rachunkowe MADAR S.C.Bookmark and Share

  • ul. Racławicka 23
    32-200 Miechów
    woj. małopolskie

Początki funkcjonowania naszej firmy, sięgają 1991 roku i zbiegają się w czasie z generalną reformą polskiego systemu podatkowego (wprowadzeniem podatku dochodowego od osób fizycznych, prawnych oraz zastąpieniem podatku obrotowego, podatkiem od towarów i usług VAT). Tak więc, zajmujemy się prawem podatkowym od dnia wejścia w życie nowych przepisów dotyczących zobowiązań budżetowych. W lipcu 1995 roku, wraz ze zmianą siedziby nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę rodzinną. Nowa siedziba firmy to lokalizacja pod adresem Racławicka 23 w Miechowie, gdzie działamy do chwili obecnej. W dniu wejścia w życie ustawy o doradztwie podatkowym, które nastąpiło dnia 01.01.1997 roku, wszyscy wspólnicy złożyli wnioski o wpis na listę doradców podatkowych. W wyniku spełnienia wszystkich ustawowych warunków m.in. w zakresie kwalifikacji, wykształcenia i odpowiedniego stażu w wykonywaniu zawodu, w lipcu 1997 roku, decyzją Ministra Finansów, zostaliśmy wpisani na listę doradców podatkowych, otrzymując numery wpisów: 00488, 00489 i 00490. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, niezależnie od formy prawnej, a także do osób fizycznych, nie prowadzących żadnej działalności. Obecnie obsługujemy klientów z województw: małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę, także dzięki zatrudnieniu osób posiadających duże kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości i kadr. Firma nasza dysponuje nowoczesną i wydajną siecią komputerową wyposażoną w różnego rodzaju systemy anty awaryjne i zabezpieczenia. Praca a także przetwarzanie danych są całkowicie skomputeryzowane i odbywają się w oparciu o nowoczesne, na bieżąco aktualizowane oprogramowanie księgowe i kadrowo - płacowe. Wykorzystywane przez naszą firmę oprogramowanie systemowe i narzędziowe jest w całości legalne (licencjonowane) także dla zapewnienia bezpieczeństwa danych naszych Klientów. Gorąco zapraszamy do współpracy. Właściciele firmy Biuro Rachunkowe "Madar" Spółka Cywilna Początki funkcjonowania naszej firmy, sięgają 1991 roku i zbiegają się w czasie z generalną reformą polskiego systemu podatkowego (wprowadzeniem podatku dochodowego od osób fizycznych, prawnych oraz zastąpieniem podatku obrotowego, podatkiem od towarów i usług VAT). Tak więc, zajmujemy się prawem podatkowym od dnia wejścia w życie nowych przepisów dotyczących zobowiązań budżetowych.
W lipcu 1995 roku, wraz ze zmianą siedziby nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę rodzinną. Nowa siedziba firmy to lokalizacja pod adresem Rynek 13 w Miechowie, gdzie działamy do chwili obecnej.
W dniu wejścia w życie ustawy o doradztwie podatkowym, które nastąpiło dnia 01.01.1997 roku, wszyscy wspólnicy złożyli wnioski o wpis na listę doradców podatkowych. W wyniku spełnienia wszystkich ustawowych warunków m.in. w zakresie kwalifikacji, wykształcenia i odpowiedniego stażu w wykonywaniu zawodu, w lipcu 1997 roku, decyzją Ministra Finansów, zostaliśmy wpisani na listę doradców podatkowych, otrzymując numery wpisów: 00488, 00489 i 00490. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, niezależnie od formy prawnej, a także do osób fizycznych, nie prowadzących żadnej działalności. Obecnie obsługujemy klientów z województw: małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego.
Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę, także dzięki zatrudnieniu osób posiadających duże kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości i kadr.
Firma nasza dysponuje nowoczesną i wydajną siecią komputerową wyposażoną w różnego rodzaju systemy antyawaryjne i zabezpieczenia. Praca a także przetwarzanie danych są całkowicie skomputeryzowane i odbywają się w oparciu o nowoczesne, na bieżąco aktualizowane oprogramowanie księgowe i kadrowo - płacowe.
Wykorzystywane przez naszą firmę oprogramowanie systemowe i narzędziowe jest w całości legalne (licencjonowane) także dla zapewnienia bezpieczeństwa danych naszych Klientów.

Gorąco zapraszamy do współpracy.
Właściciele firmy
Biuro Rachunkowe "Madar" Spółka Cywilna

Wyślij e-mail

Grupa: Biuro

Branża: Biura rachunkowe

Słowa kluczowe: biuro rachunkowe małopolskie, księgowość małopolskie, rachunkowość małopolskie, usługi księgowe małopolskie, księga przychodów i rozchodów małopolskie, deklaracje podatkowe małopolskie, doradztwo podatkowe małopolskie, rozliczanie podatków małopolskie, zus małopolskie, Miechów

vCard odwiedzono 4291 razy.