Kancelaria Podatkowa ANEX Waldemar PikulBookmark and Share

  • ul. Zbrojarzy 98 / 23
    30-412 Kraków
    woj. małopolskie

Biuro Anex Spółka Cywilna rozpoczęła działalność w 1992 r. Jej wspólnikami są absolwenci Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej w Krakowie o specjalizacji Rachunkowość: Janusz Rudnicki i Waldemar Pikul.

W 1997r. zostaliśmy wpisani przez Ministra Finansów na listę osób uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (numery wpisów odpowiednio 4586/07 i 4599/07), a w 1998 r. wpisani na listę doradców podatkowych (numery wpisów 7207 i 7208 ). Jesteśmy członkami Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Przedmiotem naszej działalności jest pełna obsługa firm z w zakresie rachunkowości, rozliczeń z urzędami skarbowymi oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, których kompetencje dają gwarancję rzetelnej i fachowej obsługi naszych klientów. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm. Pracujemy na legalnym oprogramowaniu firm: CDN i ENOVA.

Zgodnie z Ustawą o Doradztwie Podatkowym jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

Biuro nasze mieści się w nowoczesnym biurowcu położonym w Krakowie, przy ul. Miłkowskiego 3 na VI piętrze. Mamy pełne zaufanie do własnego doświadczenia i posiadanej wiedzy, dlatego też świadczymy usługi jako spółka osobowa i ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość świadczonych przez nas usług.

Wyślij e-mail

Grupa: Biuro

Branża: Biura rachunkowe

Słowa kluczowe: biura rachunkowe Kraków, biuro księgowe Kraków, biuro rachunkowe Kraków, deklaracje podatkowe Kraków, deklaracje zus vat Kraków, doradca podatkowy Kraków doradztwo podatkowe Kraków, kadry Kraków, księgi przychodów i rozchodów Kraków, księgi rachunkowe Kraków, księgowa Kraków, księgowość Kraków, rachunkowość Kraków

vCard odwiedzono 2946 razy.