Arum Leszek ZdonekBookmark and Share

  • ul. Olszewskiego 93 / 2
    51-644 Wrocław
    woj. dolnośląskie

Arum to firma zajmująca się montażem wykładzin. Układamy wykładziny dywanowe, wykładziny PCV i linoleum na zlecenie klientów indywidualnych oraz firm. Działamy głównie w okolicach Wrocławia, jednak w przypadku większych zleceń jesteśmy gotowi na współpracę z inwestorami z całego kraju, a nawet z zagranicy.

Ponad 25 lat doświadczenia w branży pozwala nam na zagwarantowanie wysokiego poziomu usług, połączonych z fachowym doradztwem o rynku wykładzinowym. Współpracujemy z wiodącymi producentami wykładzin podłogowych, dlatego możemy zaproponować oszczędność do 25% przy zakupie wybranego rodzaju wykładziny. Takie rozwiązanie pozwala na znaczącą różnice w kosztach końcowych.

Dla klientów indywidualnych Proponujemy szeroki wybór wykładzin dywanowych i innych oraz ich sprawny montaż w rozsądnej cenie w domach i mieszkaniach. Nowoczesne wzory i modne odcienie pozwalają na wykonanie aranżacji pasującej do każdego wnętrza.

Dla firm i instytucji Obsługujemy firmy z różnych branż, hotele oraz obiekty użytku publicznego. Dobierzemy odpowiednie wykładziny do tego typu pomieszczeń, by były one reprezentacyjne oraz funkcjonalne, wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu.

Wyślij e-mail

Grupa: Budownictwo

Branża: Budowlane usługi - wykańczanie wnętrz

Słowa kluczowe: usługi budowlane Wrocław, usługi ogólnobudowlane Wrocław, wykańczanie wnętrz Wrocław, prace wykończeniowe Wrocław, układanie wykładzin Wrocław

vCard odwiedzono 2877 razy.