Biuro Usług Księgowych Storno Jacek Bartczak

Opis

Biuro Rachunkowe Poznań "STORNO" powstało w 1992 roku i specjalizuje się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych.

Biuro w pierwszym okresie działalności specjalizowało się w wyprowadzaniu zaległości księgowych. Zapotrzebowanie na tego typu usługi w tym czasie było dość znaczne, wiele nowopowstających firm nie potrafiło odnaleźć się w nowej rzeczywistości gospodarczej a próby prowadzenia ksiąg sposobem „chałupniczym”, przez właścicieli często kończyły się odpychaniem spraw związanych z prowadzeniem ksiąg na czas późniejszy co często kończyło się konfliktem z Urzędami Skarbowymi. Niezależnie od powyższego Biuro prowadziło bieżącą obsługę jednostek gospodarczych. Z dumą możemy stwierdzić, że są przedsiębiorstwa, których obsługę prowadzimy od samego początku naszej działalności gospodarczej.

Właściciel biura rachunkowego, Jacek Bartczak, posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej podmiotów gospodarczych, kilkuletnią praktykę w Izbie Skarbowej w Poznaniu w dziale kontroli podatkowej, staż pracy na stanowisku głównego księgowego w kilku przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności i jest wpisany na listę doradców podatkowych pod nr 05171.

Biuro rachunkowe jest ubezpieczone i odpowiada za szkody wyrządzone przy wykonywaniu czynności obsługi księgowej, doradztwa podatkowego oraz spraw kadrowych. Usługi księgowe dla firm prowadzone są komputerowo w oparciu o programy zgodne z wymogami: Ustawy o rachunkowości, Ministerstwa Finansów oraz wszystkich innych przepisów.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

os. Dębina 2
61-465 Poznań
woj. wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Biuro

Branża: Biura rachunkowe

Słowa kluczowe: biuro rachunkowe Poznań, rachunkowość Poznań, księgowość Poznań, obsługa księgowa Poznań, księgowy Poznań, rozliczenia podatkowe Poznań, podatki Poznań

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-07-20.

vCard odwiedzono 4983 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share