PUH – Mirosław Kupryjaniuk

Opis

Nasza firma narodziła się blisko 30 lat temu. Sięga tradycjami od 1989 roku po dzień dzisiejszy.

Z początku był to mały warsztat samochodowy. Dzisiaj, dzięki profesjonalnemu podejściu do zagadnień z dziedziny motoryzacji jest dużą, prężnie działającą firmą posiadającą znaczne grono stałych klientów.

Wykonaliśmy tysiące napraw pojazdów mechanicznych i nadal wykonujemy to, codziennie rozwijając nasze umiejętności i specjalizacje. Usługi jakie oferujemy wykonujemy zawsze z ogromna starannością i profesjonalizmem.

Dzięki temu udało się nam zdobyć stabilna pozycję w naszym regionie i nie tylko. Świadczymy nasze usługi na terenie naszego powiatu, kraju i całej Europy.

Na chwilę obecną firma nasza posiada nowoczesne stanowiska lakiernicze, blacharskie, mechaniczne, elektroniczne, wulkanizacyjne i Stacje Kontroli Pojazdów pod patronatem Dekry.

Szeroki zakres naszych usług związanych z naprawami, przeglądami i serwisem pojazdów mechanicznych świadczymy na co dzień.

Naszymi stałymi klientami są osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze z rejonu naszego powiatu, oraz pasa wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Nasza firma posiada również umowy patronackie miedzy innymi z Platinium Oil, Dekra i wiele innych. Na co dzień sukcesywnie rozwijamy naszą wiedzę biorąc czynne udziały w szkoleniach, zdobywając kolejne certyfikaty i wiedze niezbędną do rosnących potrzeb rynku motoryzacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa, posiadaczy pojazdów mechanicznych do skorzystania z szerokiego wachlarza usług oferowanych przez naszą firmę.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Szkolna 8a
72-343 Karnice
woj. zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Motoryzacja

Branża: Samochody - usługi, serwis

Słowa kluczowe: auto naprawa Karnice, mechanika samochodowa Karnice, diagnostyka samochodowa Gryfice, mechanika samochodowa Gryfice, naprawy bieżące Gryfice, wymiana oleju Gryfice, naprawy samochodów Gryfice, zakład mechaniki samochodowej Gryfice, naprawa rozrządu Karnice, naprawy powypadkowe Karnice, dobry mechanik Gryfice, serwis samochodowy Gryfice, napełnianie klimatyzacji samochodowej Gryfice, wymiana opon Gryfice, elektromechanika samochodowa Trzebiatów, ozonowanie klimatyzacji Trzebiatów, blacharstwo samochodowe Trzebiatów, stacja kontroli pojazdów Karnice

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-06-17.

vCard odwiedzono 1356 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share