Eko-Dom Adam Rukat

Opis

Proponujemy kotły i palniki peletowe, serwis urządzeń grzewczych spalających pelet, a także pelet w atrakcyjnych cenach. Specjalizujemy się w kotłach i palnikach, w których spala się pelet. Modernizujemy kotły olejowe i na węgiel montując w nich palniki peletowe.

W ostatnich latach pelet zyskuje na popularności. ważnym aspektem jest ekologia, ponieważ spalanie peletu nie emituje trujących związków. Dla użytkownika jest ważna cena, komfort pracy oraz jakość codziennej obsługi pieca.

Serwis kotłów peletowych.

Zapewniamy obsługę serwisową. Jesteśmy autoryzowanym serwisem, co jest niezbędne do uruchomienia kotła, wykonywania okresowych przeglądów i utrzymania gwarancji.

Sprzedaż peletu.

Oferujemy również paliwo. Osoby, które zdecydują się na zakup kotła peletowego nie muszą się martwić o pozyskanie opału. Posiadamy pelet odpowiedniej jakości od ręki. Dostarczamy towar na telefon własnym transportem.

MAPA - KLIKNIJ TUTAJ

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

Popielarnia 18
07-300 Ostrów Mazowiecka
woj. mazowieckie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Dom

Branża: Kominki i piece

Słowa kluczowe: kotły na pellet, kotły na pelet, piece na pellet, piece na pelet, palniki na pellet, palniki na pelet, piece peletowe, kotły peletowe, palniki peletowe, piece pelletowe, kotły pelletowe, palniki pelletowe, serwis pieców, sprzedaż pelletu, sprzedaż peletu, piece na węgiel, piece na paliwa stałe, pelet z transportem, pellet z transportem, naprawa pieców, eco pellet, piece cala Polska

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2018-10-23.

vCard odwiedzono 1582 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2018

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share