Biuro Rachunkowe Barbara Stańczak

Opis

Biuro rachunkowe powstało w 2010 roku na bazie doświadczeń zawodowych, zdobytych przez założycielkę firmy. Od początku działalności kładziemy duży nacisk na to by świadczone usługi księgowe były profesjonalne, a zarazem prowadzone w przyjaznej atmosferze. Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu sukcesu przez naszych klientów. Wiedza w dziedzinie rachunkowości, kadr i podatków sprawia, że nasi klienci mogą koncentrować swe wysiłki wyłącznie na prowadzonej działalności.

Obsługujemy zarówno firmy osób fizycznych jak i spółki prawa handlowego. Zapewniamy naszym klientom reprezentację przed urzędami. Oferujemy pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z założeniem własnej działalności.

Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności księgowej. Kompetencje biura potwierdza certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych:
Barbara Stańczak nr 45747/2010.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

pl. Wolności 2 / 7
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Biuro

Branża: Biura rachunkowe

Słowa kluczowe: biuro rachunkowe Bielsko-Biała, śląskie, usługi księgowe, księgowość, rozliczenia ZUS, płace, księga przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia VAT, rozliczenia z urzędem skarbowym, kadry i płace, doradcy podatkowi, usługi księgowo - finansowe, prowadzenie ewidencji

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-08-24.

vCard odwiedzono 3363 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share