F.H.U. Gaz Serwis Wiesław Ziemianek

Opis

Firma GAZ-SERWIS zatrudnia fachowców z wymaganymi uprawnieniami i wieloletnią praktyką, na bieżąco podnoszącymi swoje kwalifikacje poprzez kursy i szkolenia, co gwarantuje wysoki poziom usług.

W ciągu 24 lat naszej działalności wykonaliśmy tysiące montaży, napraw, konserwacji, analiz spalin oraz instalacji centralnego ogrzewania, a specjalistyczny i masowy charakter naszych usług pozwala nam na stosowanie umiarkowanych cen. Coroczna konserwacja i przegląd termy lub kotła gazowego pozwala zapobiegać większym awariom, większemu zużyciu gazu, a co za tym idzie większym wydatkom i co najważniejsze pozwala czuć się bezpiecznie, o czym przekonali się klienci, którzy od lat, z powodzeniem korzystają z naszych usług. Naszym priorytetem jest, aby punkt serwisowy od początku działalności nie zmieniał lokalizacji i numeru telefonu komórkowego. Nie jesteśmy więc firmą „widmo”, i nie znikamy po wykonaniu usługi – na co często skarżą się nasi nowi klienci, korzystający do tej pory z usług takich właśnie firm i nie mogą dochodzić swoich racji czy zgłaszać reklamacji. Zajmujemy się serwisem,naprawą oraz montażem urządzeń najlepszych światowych marek, w tym Junkers, Vaillant, Beretta, Termet, Saunier Duval, Ferroli, Ariston i inne które również montujemy,naprawiamy i opiekujemy się nimi do „śmierci technicznej”.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Szkolna 6 / 9
41-100 Siemianowice Śląskie
woj. śląskie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

Godziny otwarcia:
Pn-So.: 8.00-18.00

Wyślij e-mail

Grupa: Usługi

Branża: Hydrauliczne usługi - instalacje

Słowa kluczowe: usługi hydrauliczne Siemianowice Śląskie, prace instalacyjne c.o., instalatorstwo c.o., instalacje gazowe, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje sanitarne, montaż instalacji sanitarnych Siemianowice Śląskie, instalacje centralnego ogrzewania Siemianowice Śląskie, instalacje wod.-kan. Siemianowice Śląskie, montaż instalacji gazowych, polecany hydraulik, dobry hydraulik, instalacje hydrauliczne śląskie, instalacje gazowe śląskie

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-08-23.

vCard odwiedzono 1439 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share