Konserwacja budynków mieszkalnych. Helena Bartnik

Opis

Witamy w firmie Konserwacja Budynków Mieszkalnych

Główną dziedziną naszej działalności jest profesjonalne zarządzanie nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych, obiektami biurowymi, handlowymi i przemysłowymi. Nasza firma funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Mamy więc wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości.

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług związanych z obsługą techniczną obiektów użyteczności publicznej. Posiadamy duże doświadczenie w utrzymaniu czystości w obiektach o wysokich wymaganiach co do jakości usług, bezpieczeństwa i organizacji pracy.

Personel naszej firmy jest wyszkolony i kontrolowany. Sprzyja to wysokiej jakości, efektywności i terminowości realizowanych przez nas prac. Dajemy Państwu gwarancję przebywania w czystym, zadbanym otoczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Helena Bartnik

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Pułaskiego 61 / 24
08-110 Siedlce
woj. mazowieckie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

Biuro Czynne:
Poniedziałek- Piątek w godz. 7:00- 15:00
Zapraszamy.

Wyślij e-mail

Grupa: Nieruchomości

Branża: Nieruchomości - zarządzanie

Słowa kluczowe: konserwacje budynków mieszkalnych Siedlce, konserwacja budynków mieszkalnych mazowieckie, pełny zarząd nieruchomości Siedlce, pełny zarząd nieruchomości mazowieckie, zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi Siedlce, zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi mazowieckie, kompleksowa obsługa techniczna Siedlce, pielęgnowanie terenów zielonych Siedlce, pielęgnowanie terenów zielonych mazowieckie, zarządca nieruchomości Siedlce, zarządca nieruchomości mazowieckie

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-04-23.

vCard odwiedzono 814 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share