Agata Studio Jarecka Agata

Opis

Studio fryzur AGATA istnieje od 1998 roku. Założony przez Agatę Jarecką (fryzjera stylistę) - salon oferuje usługi w zakresie fryzjerstwa, pielęgnacji włosów, porad dotyczących stylizacji i wizażu a także kosmetyki. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego typu pokazach i szkoleniach. Śledzimy najnowsze trendy technik fryzjerskich. Dokładamy wszelkich starań by nasze usługi były profesjonalne i spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W Salonie AGATA jesteśmy nastawieni na wykonanie usług dla osób najbardziej wymagających, szukających dobrego fryzjera stylisty a także oczekujących, że usługa wykonana zostanie przy użyciu dobrej, jakości produktów. Nasi Styliści potrafią sprostać indywidualnym oczekiwaniom każdego Klienta, dobierając odpowiednią fryzurę do jego typu urody, temperamentu i stylu bycia. Fryzjerstwo traktujemy, jako sztukę i z pasją podchodzimy do realizacji nowych wyzwań, dbając o to, aby Twoja wizyta była niepowtarzalna i wyjątkowa. Zapewniamy naszym klientom podstawową pielęgnację kosmetyczną twarzy i ciała, specjalistyczne zabiegi kosmetyczne niezbędne w skutecznej walce z procesem starzenia oraz zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej. Nasze doświadczenie, nowe technologie, staranność wykonywanych usług i troska o każdego klienta to czynniki, które gwarantują wysoką, jakość i bezpieczeństwo obsługi. Ważna jest dla nas, jakość używanych w pracy kosmetyków i farb. W naszym salonie stosujemy profesjonalne produkty fryzjerskie firmy MATRIX.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Rynek Górny 11
32-020 Wieliczka
woj. małopolskie

Dane kontaktowe:

Grupa: Uroda

Branża: Fryzjerskie usługi, salony

Słowa kluczowe: fryzjerstwo Wieliczka, studio fryzjerskie Wieliczka, usługi fryzjerskie Wieliczka, przedłużanie włosów Wieliczka, przedłużanie rzęs Wieliczka, prostowanie keratynowe Wieliczka, fryzury okolicznościowe Wieliczka, prostowanie włosów Wieliczka, fryzury ślubne Wieliczka

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-05-23.

vCard odwiedzono 2602 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share