Gospodarstwo Agroturystyczne MACIEJÓWKA Ewelina MrózBookmark and Share

  • ul. Józefa Czyżewskiego 31
    83-136 Opalenie
    woj. pomorskie

Nasza firma istnieje w branży turystycznej już od 2001 roku. Chcieliśmy stworzyć zakątek gdzie każdy miłośnik natury, spokoju oraz aktywnego wypoczynku może znaleźć coś dla siebie. Dzięki długoletniej praktyce jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysoką jakość naszych usług. W realizacji wykonywanych przez nas usług jesteśmy elastyczni oraz dokładamy wszelkich starań aby były one wykonane z należytą rzetelnością i na wysokim poziomie, co z reguły owocuje zadowoleniem klienta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu, podejściu jesteśmy przekonani o spełnieniu oczekiwań naszych klientów oraz o owocnej współpracy.

Naszym gościom oferujemy:
-przejażdżki bryczkami,
-naukę jazdy konnej,
-jazdę na maneżu i w terenie,
-spacery po okolicznych rezerwatach przyrody

Nasze gospodarstwo oferuje wygodny i komfortowy nocleg dla 20 osób w pokojach z łazienkami.

Dużą atrakcją dla dzieci jest plac zabaw w skład którego wchodzą między innymi zjeżdżalnia górska, ślizgawka, piaskownice, różne bujaki, boisko do siatkówki.

Organizujemy również różnego rodzaju imprezy integracyjne, weselna, komunie oraz inne imprezy okolicznościowe itp.

Wyślij e-mail

Grupa: Turystyka

Branża: Agroturystyka

Słowa kluczowe: wakacje w siodle, wakacje z końmi pomorskie, jazda konna pomorskie, imprezy integracyjne pomorskie, agroturystyka pomorskie, pomorskie imprezy okolicznościowe, gospodarstwo agroturystyczne Maciejówka, odpoczynek na świeżym powietrzu pomorskie, noclegi pomorskie, wesela pomorskie

vCard odwiedzono 1253 razy.