Profi-Med Sklep Medyczny

Opis

22 września 1997 roku podpisana została umowa spółki cywilnej pomiędzy Andrzejem Krawczykiem i Jakubem Klonek. Spółce nadano nazwę PROFI-MED. Nazwa firmy ma odzwierciedlać profesjonalizm w świadczeniu usług medycznych.

Po roku działalności, jako pierwsi na terenie Gminy Goleniów, zarejestrowaliśmy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Staliśmy się pierwszym prywatnym ZOZ-em w Goleniowie.

Spółka działała w wynajmowanych pomieszczeniach na terenie Goleniowa. Pomieszczenia te nie gwarantowały właściwego standardu wykonywania usług medycznych. W roku 2004 rozpoczeliśmy budowę nowej siedziby naszej firmy, od podstaw zaprojektowanej i wybudowanej dla celów przychodni. Budowę zakończyliśmy w roku 2006. Od tego czasu dysponujemy nowym obiektem Służby Zdrowia, odpowiadającym obecnym wymogom w zakresie sanitarno-budowlanym. Działalność medyczna realizowana jest na parterze i pierwszym piętrze budynku w nowoczesnych i estetycznych pomieszczeniach. Dostęp dla osób niepełnosprawnych zapewniony jest przez zainstalowany podnośnik/windę.

W roku 2003 rozpoczeliśmy świadczenie usług z zakresu zaopatrzenia medyczno-ortopedycznego. Do dnia dzisiejszego jesteśmy jedyną placówką na terenie powiatu goleniowskiego umożliwiającą dostęp do sprzętu ortopedycznego w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego.

Od początku działalności firma współpracowała z wysokiej klasy specjalistami poszczególnych dziedzin medycyny dla zapewnienia naszym klientom porad na wysokim stopniu profesjonalizmu.

W roku 2000 podpisano pierwszy raz umowę z ówczesną Kasą Chorych na świadczenie usług z zakresu POZ oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Do chwili obecnej realizowane są usługi objęte ww. umowami.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Marii Konopnickiej 10a
72-100 Goleniów
woj. zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

Godziny otwarcia:
Poniedziałek , Piątek : 08:00-15:00
Wtorek - Czwartek : 10:00-17:00
Sobota : 09:00-12:00

Wyślij e-mail

Grupa: Medycyna

Branża: Medyczny i rehabilitacyjny sprzęt, aparatura

Słowa kluczowe: medyczny sprzęt Goleniów, akcesoria medyczne Goleniów, rehabilitacyjny sprzęt Goleniów, sprzęt medyczny Goleniów, sprzęt rehabilitacyjny Goleniów, sprzęt medyczny Profi-Med Goleniów, sprzęt rehabilitacyjny Profi-Med, Profi-Med Goleniów, sprzęt medyczny zachodniopomorskie, sprzęt rehabilitacyjny zachodniopomorskie, profi-med zachodniopomorskie

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-04-19.

vCard odwiedzono 4465 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share