Prywatny Gabinet Stomatologiczny MILDENT

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Opis

Szanowni Państwo

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa w naszym nowootwartym gabinecie MILDENT znajdującym się w Białymstoku przy ul. Antoniukowskiej 56A. (Galeria Antoniuk).

Gabinet ten jest prowadzony przez panią dr Joannę Pytel-Milewską.
Wnętrze naszej praktyki zostało zaprojektowane tak, aby móc w komfortowy sposób spędzić czas zarówno przed zabiegiem jak i w trakcie jego trwania. Miła i fachowa obsługa, atrakcyjne ceny, klimatyzowane gabinety i poczekalnia, atrakcyjna lokalizacja, łatwy dojazd, serdeczna i miła atmosfera, rzetelność oraz punktualność, gwarancja czystości i sterylności to tylko niektóre nasze atuty.

Istnieje możliwość skorzystania z napojów w recepcji. W trosce o Państwa komfort w gabinetach odtwarzana jest muzyka relaksacyjna a na monitorach TV istnieje możliwość obejrzenia w trakcie trwania zabiegu przyrodniczych filmów, zdjęć z najpiękniejszych miejsc świata. Dzieci mogą obejrzeć ulubione bajki. Chcielibyśmy, aby wszyscy mogli poczuć się u nas bezpiecznie i komfortowo, dlatego też cały nasz zespól dołoży wszelkich starań, aby dotychczasowe nieprzyjemne doświadczenia związane ze stomatologią stały się jedynie dawnym wspomnieniem, a każda następna wizyta była coraz przyjemniejsza.

Rozumiemy, że każdy pacjent ma inne podejście do problemu leczenia stomatologicznego zarówno pod względem emocjonalnym jak i finansowym. Dlatego też każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Nasi lekarze wytłumaczą Państwu każdy etap leczenia i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Poświęcamy znaczną część czasu na rozmowę i właściwe zrozumienie przedstawianego problemu. Zależy nam, aby podjęta decyzja była swego rodzaju wspólnym wyborem pozbawionym kompromisów i dającym długotrwały efekt leczniczy. Jako nowo powstała placówka dysponujemy nowoczesnym sprzętem najnowszej generacji. Nasze usługi opieramy na bogatym doświadczeniu i tylko sprawdzonych procedurach medycznych.

Nowoczesny sprzęt jak np. kamery wewnątrzustne czy radiowizjografii zapewniają możliwość obserwacji przez pacjenta każdego etapu leczenia. To zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz buduje zaufanie do naszych lekarzy. Pragniemy jednocześnie zapewnić, iż wszystkie zabiegi wykonywane są u nas w warunkach gwarantujących pełną sterylność. Staramy się używać, gdy tylko jest to możliwe-instrumentów jednorazowych, natomiast narzędzia wielokrotnego użytku poddawane są sterylizacji w autoklawie. Jest to jeden z istotnych elementów naszej pracy i restrykcyjnie go przestrzegamy.

Dbanie o solidne wykształcenie personelu to kolejny z naszych priorytetów. Jesteśmy uczestnikami wielu ważnych kursów i szkoleń, które nie tylko podnoszą nasze kwalifikacje zawodowe, ale także pomagają lepiej i skuteczniej troszczyć się o naszych pacjentów. Zespół lekarzy i pracowników naszego gabinetu szczególną uwagę przywiązuje do atmosfery panującej podczas Państwa wizyty.

Chcąc zapewnić Państwu w pełni odpowiedzialne leczenie niekiedy konsultujemy się z lekarzami innych specjalizacji.

Zakończone leczenie objęte jest gwarancją w zależności od rodzaju wykonywanej usługi: od roku do 5 lat.

Zapraszamy serdecznie wszystkich nowych pacjentów oraz tych, z którymi już się znamy do odwiedzenia naszej praktyki.

ZAPRASZAMY

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Antoniukowska 56A / 019A
15-740 Białystok
woj. podlaskie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

milewski.jar2@wp.pl

Wyślij e-mail

Grupa: Medycyna

Branża: Lekarze - stomatologia

Słowa kluczowe: stomatolog Białystok, lekarz stomatolog Białystok, stomatologia zachowawcza Białystok, stomatologia estetyczna Białystok, profilaktyka stomatologiczna Białystok, stomatolog dziecięcy Białystok, endodoncja Białystok, leczenie kanałowe Białystok, usuwanie kamienia nazębnego, usuwanie osadów nazębnych Białystok, usuwanie przebarwień Białystok, fluoryzacja zębów Białystok, lakowanie zębów Białystok, implantologia Białystok, protetyka Białystok, gabinet protetyczny Białystok, protezy nazębne Białystok, koronki Białystok, korony porcelanowe Białystok, mosty porcelanowe Białystok

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-05-24.

vCard odwiedzono 1537 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share