Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Magdalena Adamczewska

Opis

Kancelarię prowadzi radca prawny Magdalena Adamczewska, wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy pod numerem Bd P-211.

Magdalena Adamczewska jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację radcowską ukończyła w 2005 r. Podczas jej odbywania doświadczenie zawodowe zdobywała pod patronatem r. pr. Zbigniewa Pawlaka - obecnie komplementariusza w Kancelarii Zbigniew Pawlak – Kancelaria Radcy Prawnego Prokura sp.k. w Poznaniu i r.pr. Bogdana Fijałkowskiego, właściciela Kancelarii Prawnej w Poznaniu, z którymi nadal kontynuuje współpracę, oraz r.pr. Magdaleny Gryska, właścicielki Kancelarii Radcy Prawnego w Poznaniu. W czasie studiów Magdalena Adamczewska doświadczenie zawodowe zdobywała w Kancelarii r.pr. Renaty Urowskiej – obecnie komplementariusza w Kancelarii Prawnej Renata Urowska i Wspólnicy sp.k. w Poznaniu.

W latach 2003 - 2008 Magdalena Adamczewska sprawowała funkcję Powiatowego Rzecznika Konsumentów w jednym z miast powiatowych.

Od 15.03.2012 r. radca prawny Magdalena Adamczewska jest ekspertem prawnym Instytutu Logistyki i Magazynowania z siedzibą w Poznaniu i bierze udział w realizacji projektu "Uproszczenie procedur związanych z podejmowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej poprzez ich elektronizację i wzdrożenie idei jednego okienka", który ma na celu ograniczenie liczby barier administracyjnych dla przedsiębiorców, stworzenie pełniejszej i bardziej przejrzystej informacji oraz elektronizację komunikacji urzędu z przedsiębiorcą.

W chwli obecnej radca prawny Magdalena Adamczewska sprawuje także obsługę prawną trzech gmin i powiatu w Wielkopolsce oraz jednej jednostki LP.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Powstańców Wlkp. 46
64-500 Szamotuły
woj. wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Prawo

Branża: Radcy prawni

Słowa kluczowe: Radca Prawny Magdalena Adamczewska, Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Adamczewska, radca prawny, kancelaria radcy prawnego, pomoc prawna,doradztwo prawne, obsługa prawna, pomoc prawna przedsiębiorcom, obsługa prawna firm, obsługa prawna osób fizycznych, zastępstwo procesowe, reprezentacja w sprawach sądowych, reprezentacja w sprawach pozasądowych, sporządzanie umów, opiniowanie umów, udzielanie porad i konsultacji w zakresie prawa, prowadzenie spraw z zakresu zamówień publicznych, prawo zamówień publicznych, fachowa i kompleksowa pomoc prawna

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-04-16.

vCard odwiedzono 1844 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share