„LICZYK” Sp. z o.o.

Opis

Biuro LICZYK założyliśmy jako dwuosobową spółkę cywilną małżeństwa Anny i Michała Norwiczów. Rozpoczęliśmy od pracy własnych rąk (a właściwie głów) i bardzo szybko okazało się,że mamy potrzebę zatrudnienia pierwszych pracowników – z dumą możemy powiedzieć, że niektórzy z nich są z nami do dzisiaj. W blisko 20-letniej historii firmy były różne momenty, okresy prosperity i czasy trudne, kryzysowe. My jednak nie zachowywaliśmy się koniunkturalnie, szukając szybkich i dużych zysków. Bardziej ceniliśmy sobie stabilność naszej firmy, a tę dawał tylko sprawdzony i doskonale wyszkolony zespół pracowników. W 2002 roku zmieniliśmy formę organizacyjną na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a kilkoro z pracowników weszło w skład jej zarządu.

Zaczynaliśmy bez kapitału, z jednym komputerem i olbrzymią wiarą w powodzenie. Dzisiaj, poza całą bogatą infrastrukturą firmy, mamy olbrzymi kapitał w postaci zespołu ponad 80 pracowników. Kiedyś firma to my, dzisiaj firma to Oni – ale najważniejszy jest zawsze Klient. Od prawie 20 lat działamy na polskim rynku, świadcząc dla Państwa profesjonalne usługi księgowe, prawnicze i pośrednictwa ubezpieczeniowego. Pracujemy dla dużych spółek oraz jednoosobowych firm osób fizycznych.

Różnorodność naszych klientów spowodowała, że poznaliśmy specyfikę wszelkich form organizacyjnych, np. spółek, fundacji, stowarzyszeń i innych wraz z ich potrzebami. Nasi prawnicy doradzają, zakładają firmy oraz bronią Państwa w sądach. Księgowe zapewniają bezbłędną i rzetelną obsługę księgową. Będąc dla naszych klientów zaufanym partnerem w biznesie, dajemy im poczucie bezpieczeństwa w relacjach z fiskusem. Posiadamy polisy ubezpieczeniowe OC naszej działalności na ponad 1 000 000 złotych. Najnowocześniejsze systemy informatyczne pozwalają naszym klientom zapoznawać się z wynikami ich księgowości poprzez sieć Internet. Dla preferujących komunikację elektroniczną uruchomiliśmy usługę eLICZYK.

W naszym biurze znajdziecie Państwo zarówno profesjonalne doradztwo, jak i kompleksową obsługę przedsiębiorcy. Fachowość i życzliwość naszych pracowników pozwoliły nam zbudować trwałe i bliskie relacje z klientami. Tylko zadowolenie Państwa, jako klientów, jest źródłem naszego sukcesu. Chcemy, aby na nasze usługi mogły sobie pozwolić nie tylko duże firmy, ale również osoby rozpoczynające karierę w biznesie, dlatego też jesteśmy najtańsi z najlepszych!

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Krzywickiego 34
02-078 Warszawa
woj. mazowieckie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

ul. Koszykowa 60/62 lok.43, 00-673 Warszawa
Tel. +48 22 621 80 50, Tel +48 22 629 26 70

Wyślij e-mail

Grupa: Biuro

Branża: Biura rachunkowe

Słowa kluczowe: biuro rachunkowe Warszawa, usługi księgowe Warszawa, doradztwo podatkowe Warszawa, księgi handlowe Warszawa, pełna księgowość Warszawa, książki przychodów i rozchodów Warszawa, rozliczanie deklaracji podatkowych Warszawa, zwrot VAT Warszawa, obsługa kontroli podatkowej Warszawa, kadry-płace Warszawa, rozliczenia z ZUS-em Warszawa (podpis elektroniczny), rozliczenia roczne Warszawa, sporządzanie sprawozdań finansowych Warszawa, deklaracje podatkowe PIT CIT Warszawa, korekty deklaracji podatkowych Warszawa, rachunkowość Warszawa, ryczałt Warszawa

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-02-19.

vCard odwiedzono 4081 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share