POLIGRAF kujawsko-pomorskie

Opis

Działalność produkcyjno - handlową firma POLIGRAF rozpoczęła w roku 1989. Od początku działalności funkcjonuje jako firma prywatna ze 100% kapitałem polskim. Trzon produkcji stanowią tablice informacyjne, ceny laminowane i samoprzylepne, taśmy do metkownic. Od 1995 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o zeszyty do wycinania z papierem samoprzylepnym, papierem z klejem oraz ozdobnym wysokiej jakości. Dążąc za potrzebami rynku w roku 1999 uruchomiona została produkcja bloków technicznych i rysunkowych z kolorowymi kartkami.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Tuwima 6
62-800 Kalisz
woj. wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

Firma POLIGRAF otwarta jest na potrzeby klientów w zakresie naszej działalności. Wszelkie propozycje są rozpatrywane i w miarę możliwości realizowane. Poza własną produkcją zajmujemy się również dystrybucją metkownic typu: BEST i BLITZ. Wszystkie produkty sprzedawane są przez przedstawicieli handlowych, którzy docierają do każdego zakątka kraju dzięki czemu mamy szeroki kontakt z odbiorcami, co umożliwia szybką realizację zamówień. Firma działa w oparciu o wcześniej ustalone zasady współpracy z kontrahentami zaopatrując ich systematycznie i wspólnie ustalając warunki kooperacji. Firma posiada doświadczoną kadrę zarówno w dziale produkcyjnym jak i handlowym, która zawsze służy pomocą. Nowoczesny park maszynowy umożliwia stale wysoką jakość naszych wyrobów.

Wyślij e-mail

Grupa: Druk

Branża: Druk, drukarnie, poligrafia

Słowa kluczowe: metkownice kujawsko-pomorskie, taśmy do metkownic kujawsko-pomorskie, rolki barwiące kujawsko-pomorskie, rolki tuszujące do metkownic kujawsko-pomorskie, etykiety cenowe kujawsko-pomorskie, ceny na rolce kujawsko-pomorskie, etykiety do wag kujawsko-pomorskie, etykiety do kodów kreskowych kujawsko-pomorskie, ceny laminowane kujawsko-pomorskie, szpile kujawsko-pomorskie, szpilki do cen kujawsko-pomorskie, bloki rysunkowe kolorowe kujawsko-pomorskie, wycinanki kujawsko-pomorskie, papier xero kolor kujawsko-pomorskie, papier wizytówkowy kujawsko-pomorskie

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2018-11-18.

vCard odwiedzono 1528 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2018

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share