POLIGRAF dolnośląskie

Opis

Działalność produkcyjno - handlową firma POLIGRAF rozpoczęła w roku 1989. Od początku działalności funkcjonuje jako firma prywatna ze 100% kapitałem polskim. Trzon produkcji stanowią tablice informacyjne, ceny laminowane i samoprzylepne, taśmy do metkownic. Od 1995 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o zeszyty do wycinania z papierem samoprzylepnym, papierem z klejem oraz ozdobnym wysokiej jakości. Dążąc za potrzebami rynku w roku 1999 uruchomiona została produkcja bloków technicznych i rysunkowych z kolorowymi kartkami.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

u Tuwima 6
62-800 Kalisz
woj. wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

Firma POLIGRAF otwarta jest na potrzeby klientów w zakresie naszej działalności. Wszelkie propozycje są rozpatrywane i w miarę możliwości realizowane. Poza własną produkcją zajmujemy się również dystrybucją metkownic typu: BEST i BLITZ. Wszystkie produkty sprzedawane są przez przedstawicieli handlowych, którzy docierają do każdego zakątka kraju dzięki czemu mamy szeroki kontakt z odbiorcami, co umożliwia szybką realizację zamówień. Firma działa w oparciu o wcześniej ustalone zasady współpracy z kontrahentami zaopatrując ich systematycznie i wspólnie ustalając warunki kooperacji. Firma posiada doświadczoną kadrę zarówno w dziale produkcyjnym jak i handlowym, która zawsze służy pomocą. Nowoczesny park maszynowy umożliwia stale wysoką jakość naszych wyrobów.

Wyślij e-mail

Grupa: Druk

Branża: Druk, drukarnie, poligrafia

Słowa kluczowe: metkownice dolnośląskie, taśmy do metkownic dolnośląskie, tasmy do metkownic dolnoslaskie, metkownice dolnoslaskie, rolki barwiące dolnośląskie, rolki tuszujące do metkownic dolnośląskie, etykiety cenowe dolnośląskie, ceny na rolce dolnośląskie, etykiety do wag dolnośląskie, etykiety do kodów kreskowych dolnośląskie, ceny laminowane dolnośląskie, szpile dolnośląskie, szpilki do cen dolnośląskie, bloki rysunkowe kolorowe wielkopolskie, wycinanki dolnośląskie, papier xero kolor dolnośląskie, papier wizytówkowy dolnośląskie

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-03-26.

vCard odwiedzono 1363 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share