POLIGRAF zachodniopomorskie

Opis

Działalność produkcyjno - handlową firma POLIGRAF rozpoczęła w roku 1989. Od początku działalności funkcjonuje jako firma prywatna ze 100% kapitałem polskim. Trzon produkcji stanowią tablice informacyjne, ceny laminowane i samoprzylepne, taśmy do metkownic. Od 1995 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o zeszyty do wycinania z papierem samoprzylepnym, papierem z klejem oraz ozdobnym wysokiej jakości. Dążąc za potrzebami rynku w roku 1999 uruchomiona została produkcja bloków technicznych i rysunkowych z kolorowymi kartkami.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Tuwima 6
62-800 Kalisz
woj. wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

Firma POLIGRAF otwarta jest na potrzeby klientów w zakresie naszej działalności. Wszelkie propozycje są rozpatrywane i w miarę możliwości realizowane. Poza własną produkcją zajmujemy się również dystrybucją metkownic typu: BEST i BLITZ. Wszystkie produkty sprzedawane są przez przedstawicieli handlowych, którzy docierają do każdego zakątka kraju dzięki czemu mamy szeroki kontakt z odbiorcami, co umożliwia szybką realizację zamówień. Firma działa w oparciu o wcześniej ustalone zasady współpracy z kontrahentami zaopatrując ich systematycznie i wspólnie ustalając warunki kooperacji. Firma posiada doświadczoną kadrę zarówno w dziale produkcyjnym jak i handlowym, która zawsze służy pomocą. Nowoczesny park maszynowy umożliwia stale wysoką jakość naszych wyrobów.

Wyślij e-mail

Grupa: Druk

Branża: Druk, drukarnie, poligrafia

Słowa kluczowe: metkownice zachodniopomorskie, taśmy do metkownic zachodniopomorskie, tasmy do metkownic zachodniopomorskie, rolki barwiące zachodniopomorskie, rolki tuszujące do metkownic zachodniopomorskie, etykiety cenowe zachodniopomorskie, ceny na rolce zachodniopomorskie, etykiety do wag zachodniopomorskie, etykiety do kodów kreskowych zachodniopomorskie, ceny laminowane zachodniopomorskie, szpile zachodniopomorskie, szpilki do cen zachodniopomorskie, bloki rysunkowe kolorowe zachodniopomorskie, wycinanki zachodniopomorskie, papier xero kolor zachodniopomorskie, papier wizytówkowy zachodniopomorskie

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-03-26.

vCard odwiedzono 1377 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share