PPHU „PRZEMKO” Przemysław Biedrzycki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opis

Główną dziedziną naszej firmy jest chłodnictwo klimatyzacja urządzeń stacjonarnych i samochodowych. Działalność firmy rozpoczęła sie w 1992 r.

Firma zajmuje się kompleksowym wyposażaniem restauracji, barów, kawiarni, zakładów produkcyjnych i zbiorowego żywienia w profesjonalne urządzenia gastronomiczne. W ofercie naszej firmy znajdują się maszyny, urządzenia gastronomiczne, urządzenia chłodnicze i drobny sprzęt gastronomiczny renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Zajmujemy się również doposażeniem kuchni i stołówek oraz ich modernizacją. Na pierwszym miejscu stawiamy na satysfakcje klienta. Dlatego mając świadomość jak ważna jest ciągła i bezawaryjna praca kuchni, szczególny nacisk kładziemy na szybką i sprawną obsługę serwisową.

Z uwagi na bardzo szeroki zakres naszej oferty jesteśmy w stanie dobrać wyposażenie dostosowane do możliwości lokalowych i finansowych każdego inwestora Oferujemy sprzęt który kupujemy bezpośrednio od producentów krajowych i zagranicznych bądź ich generalnych przedstawicieli w Polsce.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Spokojna 9C
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Przemysł

Branża: Chłodnicze urządzenia

Słowa kluczowe: chłodnictwo klimatyzacja Łomża, wentylacja Łomża, pompy ciepła Łomża, wyposażenie lokali gastronomicznych podlaskie, wyposażenie sklepów spożywczych podlaskie, komory chłodnicze i mrożnicze podlaskie, piece konwekcyjno-parowe podlaskie, stacja obsługi agregatów carrier, agregaty naczepowe podlaskie, czynniki chłodnicze podlaskie, wagi spożywcze Łomża, szafy lady chłodnicze Łomża, regały chłodnicze Łomża, wyposażenie gastronomiczne podlaskie, chłodnictwo Łomża, chłodnictwo podlaskie, klimatyzacja Łomża, chłodnictwo Łomża,wyposażenie gastronomiczne Łomża

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-04-23.

vCard odwiedzono 3329 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share