STYLAB Laboratorium Stylu Marzena Niewiarowska

Opis

„STYLAB laboratorium stylu” to szkoła wizażu, stylizacji i charakteryzacji. Nauka prowadzona jest w trybie rocznej szkoły makijażu i stylizacji oraz rocznej szkoły charakteryzacji. Prowadzone są również trzymiesięczne kursy makijażu i stylizacji i kilkudniowe warsztaty z wybranych zagadnień dla uczestników na różnych poziomach zaawansowania.

Zajęcia w formie praktycznej umożliwiają zdobywanie informacji o najnowszych trendach w modzie i wizażu oraz poznawanie wiedzy z dziedzin takich jak stylizacja, analiza kolorystyczna, fotografia, historia ubioru, historia fryzur, charakteryzacja teatralna i filmowa, zasady kształtowania wizerunku w biznesie. Uczniowie mają możliwość udziału w sesjach zdjęciowych i praktykach pod okiem profesjonalnych wizażystów, stylistów i charakteryzatorów.

Prowadzący zajęcia to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie stylizacji, wizażu, kreowania wizerunku, projektowania mody, charakteryzacji teatralnej, filmowej i telewizyjnej.

Szkoła „STYLAB laboratorium stylu” jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych, prowadzonych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku pod nr 2.22/00081/2011.

Założycielką szkoły jest stylistka, wizażystka i charakteryzatorka Marzena Niewiarowska, która od 1994 roku prowadzi studio wizażu „Styl”, a swoje doświadczenie zawodowe, poparte licznymi szkoleniami francuskich, niemieckich oraz polskich szkół, zdobywała podczas pracy przy pokazach, sesjach fotograficznych, na planach filmowych, przy produkcji programów telewizyjnych, jak również prowadząc kursy z zakresu wizerunku dla firm i osób prywatnych. Od lat jest wykładowcą w trójmiejskich szkołach wizażu.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Doki 1 lok. 213
80-958 Gdańsk
woj. pomorskie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

II piętro, pokój nr 213 w Budynku Dyrekcji na terenie Stoczni Gdańskiej

marzena.niewiarowska@gmail.com

www.marzena-niewiarowska.pl

W celu umówienia wizyty, proszę o kontakt telefoniczny.

Wyślij e-mail

Grupa: Uroda

Branża: Kosmetyczne salony, gabinety

Słowa kluczowe: stylistka Marzena Niewiarowska, laboratorium stylu Stylab, Stylab Gdańsk, stylistka Gdańsk, wizażystka Gdańsk, stylizacja Gdańsk, stylistka trójmiasto, wizaż Gdańsk, makijaż Gdańsk, makijaż ślubny Gdańsk, kurs makijażu Gdańsk, kursy makijażu Gdańsk, analiza kolorystyczna Gdańsk, szkoła wizażu Gdańsk, szkoła stylizacji Gdańsk, szkoła charakteryzacji Gdańsk, analiza sylwetki Gdańsk, kurs makijażu fotograficznego Gdańsk, kurs stylizacji Gdańsk, warsztaty makijażu, warsztaty stylizacji

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2018-12-14.

vCard odwiedzono 3015 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2018

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share