B.R. HAUSER Zabudowy Samochodów Dostawczych

Opis

Firma istnieje od 1997 roku. Początkowo zajmowaliśmy się zabudową samochodów dostawczych z materiałów drewnianych.

Zważając na potrzeby Klientów stopniowo podwyższaliśmy poziom wykonywanych przez nas usług i wprowadziliśmy bardziej specjalistyczne materiały do zabudowy wnętrz.

Obecnie prowadzimy szeroki zakres usług dotyczących przeróbek samochodów dostawczych na osobowe oraz montażu szkieletów służących do przewozu specjalistycznych towarów.

Zajmujemy się profesjonalną zabudową samochodów dostawczych, a prace realizujemy pod indywidualne potrzeby Klienta.

Do każdej zabudowy samochodów dostawczych i pozostałych aut proponujemy rozwiązania na podstawie oczekiwań Klienta i wypracowujemy najkorzystniejsze zabudowy dla użytkowników pozjazdów.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładymi realizacjami, które prezentujemy na naszej stronie internetowej, a w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji telefonicznej lub mailowej.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Wrzesińska 97
62-020 Jasin
woj. wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

Godziny otwarcia 8-17

Nasza firma zajmuje się wykończeniem wnętrz samochodów dostawczych oraz innych pojazdów.

Zakres naszych prac jest bardzo duży i praktycznie nieograniczony.

Wykonujemy zabudowy ze sklejki wodoodpornej czyli w wersji podstawowej podłoga i boki oraz powiększamy ilość miejsc w zależności od potrzeb klienta.Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom poszerzyliśmy nasza oferte o kilka innowacji motoryzacyjnych które sprawią że Wasze autka będą bardziej praktyczne i zbliżone do standardów jakie można znaleść w luksusowych samochodach osobowych.

Mamy tutaj na myśli np:pokrywanie części plastikowych, metalowych, i drewnianych flockiem lub drewnem czy też karbonem (hydrografika).

Nasza praca nie kończy się oczywiście tylko na podstawowych wersjach wykonujemy także zabudowy w wersji VIP, Kampery,samochody przystosowane dla ludzi niepełnosprawnych oraz wiele innych.

Zakres możliwości jest ogromny więc nie jesteśmy w stanie opisać wszystkich prac dlatego zapraszamy do naszej galerii oraz kontaktu telefonicznego.

Wyślij e-mail

Grupa: Motoryzacja

Branża: Samochody - samochody specjalistyczne

Słowa kluczowe: zabudowy samochodów dostawczych wielkopolskie, modernizacje wnętrza samochodów dostawczych, montaż sklejki antypoślizgowej w samochodach dostawczych, montaż zabudowy regałowej w samochodach dostawczych, adaptacja przestrzeni ładunkowej w busach, przebudowa samochodu na 7 , 9 miejsc wielkopolskie, montaż płyty MDF w samochodach dostawczych, zabudowa boków wnętrza auta wielkopolskie, zabudowa wnętrza samochodów dostawczych materiałem wielkopolskie, zabudowa przyczep campingowych, wyposażenie wnętrza przyczep campingowych wielkopolskie, zabudowa samochodów dostawczych z drewna, Hauser, modernizacje samochodów Poznań wielkopolskie, przebudowy samochodów ciężarowych dostawczych Poznań wielkopolskie

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-03-21.

vCard odwiedzono 8831 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share