Ośrodek Badań Psychologicznych Zofia Jarosz

Opis

Nasza placówka - Ośrodek Badań Psychologicznych, istnieje w Łomży od 1997 roku. W swej początkowej działalności, główne kierunki pracy psychologicznej wyznaczały badania predyspozycji psychicznych osób kierujących pojazdami, by w późniejszym okresie rozszerzyć je o badania osób ubiegających się o posiadanie broni, aż do pomocy psychologiczno-pedagogicznej w zakresie zdrowia psychicznego w stosunku do dzieci, młodzieży (problemy emocjonalne, szkolne, wychowawcze i rodzinne) oraz osób dorosłych.

W Ośrodku pracują specjaliści psycholodzy oraz pedagodzy, istnieje także możliwość konsultacji lekarza psychiatry oraz dietetyka.

Informacje związane z pracą Ośrodka w poszczególnych zakresach (osoby kierujące pojazdami, osoby ubiegające się o broń palną, pomoc psychologiczno-pedagogiczna) umieszczone są w zakładkach z lewej strony.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty Ośrodka, gwarantując z naszej strony profesjonalizm usług i ciepłą, pełną zrozumienia oraz poszanowania atmosferę.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Fabryczna 9a
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

Wyślij e-mail

Grupa: Medycyna

Branża: Lekarze - specjaliści

Słowa kluczowe: ośrodek Badań Psychologicznych Zofia Jarosz, ośrodek badań psychologiczny Łomża, lekarz psycholog Łomża, psycholog Łomża, psychologiczne Łomża., badania kandydatów na kierowców Łomża, badania kierowców Łomża, psychotesty Łomża, badania na wózki widłowe Łomża, badania kontrolne kierowców Łomża, badania dla kierowców Łomża, badania powypadkowe Łomża, badania na broń Łomża, pomoc psychologiczno pedagogiczna Łomża, konsultacje z dietetykiem Łomża, konsultacje z psychologiem Łomża, konsultacje z psychiatrą Łomża, badanie predyspozycji psychocznych Łomża

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-05-22.

vCard odwiedzono 1975 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share