A.Ł.-AUTO

Opis

Warsztat samochodowy znajduje sie w Świętej Katarzynie niedaleko Wrocławia w woj. Dolnośląskim. Założony przez Antoniego Łomejko w 1989 roku. Pierwotnie nosił nazwę Zakład Mechaniki i Blacharstwa Pojazdowego. Doświadczenie zdobyte przez ponad 20 lat jest świadectwem wysokiej klasy usług wykonywanych przez nasz zakład. Części pozyskujemy od renomowanych producentów. W związku z ciągłym rozwojem motoryzacji wiedzę poszerzamy w oparciu o szkolenia oraz fachowa literaturę.

Założenia firmy opierają się głównie na bezwzględnym bezpieczeństwie oraz zaspokojeniu potrzeb klienta. Usługi oferowane przez zakład A.Ł.-AUTO są wykonywane przede wszystkim terminowo i rzetelnie. Na życzenie klienta wszystkie wymontowane części zwracamy do rąk własnych.

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Główna 1c
55-010 Święta Katarzyna
woj. dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Grupa: Motoryzacja

Branża: Samochody - diagnostyka

Słowa kluczowe: A.Ł.-Auto, diagnostyka komputerowa Wrocław, serwis klimatyzacji Wrocław, naprawa klimatyzacji Wrocław, geometria podwozia Wrocław, komputerowa geometria podwozia Wrocław, czyszczenie układów paliwowych i dolotowych Wrocław, pomoc drogowa Wrocław, regeneracja filtrów DPF Wrocław, elektromechanika Wrocław, wulkanizacja Wrocław, usługi lakiernicze Wrocław

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-01-23.

vCard odwiedzono 1253 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share