NATIK Sp. z o.o.Bookmark and Share

  • ul. Henryka Sienkiewicza 73 / 3
    50-349 Wrocław
    woj. dolnośląskie

„Rachunkowość nie jest trudna,
wystarczy znaleźć odpowiednie biuro.”


Biuro rachunkowe NATIK Sp. z o.o. działa na rynku wrocławskim od 1997 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm działających na terenie miasta Wrocławia i okolic.

W ramach świadczonych przez nas usług rachunkowych prowadzimy księgowość zarówno spółek kapitałowych, osobowych, jak i firm jednoosobowych oraz wszystkie rozliczenia kadrowo-płacowe.

Posiadamy licencję Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za prowadzone przez nas rozliczenia księgowe.

Nasza firma wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom każdego klienta, więc jeśli prowadząc działalność gospodarczą gubisz się w gąszczu ciągle zmieniających się przepisów podatkowych, nie wiesz jak poprawnie prowadzić księgi i akta swoich pracowników - przyjdź do nas!

Zapraszamy!!!

Wyślij e-mail

Grupa: Biuro

Branża: Biura rachunkowe

Słowa kluczowe: biuro rachunkowe Wrocław, rachunkowość Wrocław, księgowość Wrocław, usługi księgowe Wrocław, usługi rachunkowe Wrocław, książka przychodów i rozchodów Wrocław, księgi handlowe Wrocław, księgi rachunkowe Wrocław, obsługa kadrowo-płacowa Wrocław, pełna księgowość Wrocław, rozliczenia z ZUS Wrocław, rozliczenia z Urzędem Skarbowym Wrocław, deklaracja VAT Wrocław, deklaracja PIT Wrocław, deklaracja CIT Wrocław, kadry i płace Wrocław, ryczałt Wrocław, doradztwo rachunkowe Wrocław, rozliczenia PIT Wrocław, pomoc w rejestracji spółek Wrocław

vCard odwiedzono 2120 razy.