Społeczna Szkoła Muzyczna I StopniaBookmark and Share

  • ul. Grodzisko 39b
    27-600 Sandomierz
    woj. świętokrzyskie

Społeczna Szkoła Muzyczna I-st. w Sandomierzu posiada tradycje od 1950 roku. Realizuje pełny cykl nauczania w zakresie przedmiotów teoretycznych i praktycznych, zgodny z wymogami programowymi określonymi w zakresie przedmiotów obowiązkowych dla szkół artystycznych pierwszego stopnia.

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych muzyków, pedagogów w zakresie gry jak i teorii muzyki. Placówka prowadzi naukę gry na instrumentach w klasach:
-fortepianu,
-akordeonu,
-gitary,
-klarnetu,
-instrumentów elektronicznych,
-saksofonie.

Naszym uczniom oferujemy uczestnictwo w zajęciach indywidualnych w zakresie gry na instrumencie (w wymiarze 2 x 30 min tygodniowo) oraz w grupowych zajęciach kształcenia słuchu i audycji muzycznych (w wymiarze 45 min tygodniowo). Nauka odbywa się w dwóch cyklach nauczania: sześcioletnim dla kandydatów w wieku od 6 do 12 lat oraz czteroletnim dla kandydatów w wieku od 10 do 15 lat (i starszych). Oferta skierowana dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

GODZINY OTWARCIA
Pn-Czw 10.00-18.00
Pt 12.00-18.00

Wyślij e-mail

Grupa: Kultura

Branża: Muzyka - nauka

Słowa kluczowe: szkoła muzyczna Sandomierz, nauka gry Sandomierz, nauka gry na fortepianie Sandomierz, nauka gry na akordeonie Sandomierz, nauka gry na gitarze Sandomierz, nauka gry na klarnecie Sandomierz, nauka gry na instrumentach elektronicznych Sandomierz, szkoła muzyczna świętokrzyskie, szkoła muzyczna dla dzieci Sandomierz, szkoła muzyczna dla młodzieży Sandomierz, szkoła muzyczna dla dorosłych Sandomierz, nauka gry na akordeonie guzikowym i klawiszowym, klasa wokalna

vCard odwiedzono 3569 razy.