Avila Maria Ołdakowska

Opis

Nasza firma funkcjonuje na rynku zarządzania nieruchomościami od roku 2005. Od początku zajmujemy się przede wszystkim zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi. Od kilku lat administrujemy również budynkami, będącymi w posiadaniu prywatnych właścicieli.
Działamy na terenie całej Warszawy, choć na początku swej działalności skupialiśmy się głównie na zarządzaniu i administrowaniu kamienicami w rejonie Starego Mokotowa. Nieruchomości usytuowane w tym rejonie wymagają i zasługują na szczególną uwagę a ich mieszkańcy to wymagający klienci i partnerzy.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Kazimierzowska 33 / 9 / wejście od ul. Różanej
02-572 Warszawa
woj. mazowieckie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Nieruchomości

Branża: Nieruchomości - zarządzanie

Słowa kluczowe: nieruchomości Warszawa, biuro nieruchomości Warszawa, zarządzanie nieruchomościami Warszawa, zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi Warszawa, zarządzanie budynkami prywatnych właścicieli Warszawa, administrowanie budynków Warszawa, prowadzenie księgowości Warszawa, biuro nieruchomości w Warszawie, biuro zarządzania nieruchomościami w Warszawie, biuro nieruchomości Warszawa Mokotów, zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi Warszawa Mokotów, biuro nieruchomości Mokotów, zarządzanie nieruchomościami Mokotów, biuro zarządzania nieruchomościami Mokotów

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-07-19.

vCard odwiedzono 3196 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share