"Szkółka Smykałka" Katarzyna Śmierzchała

Opis

SZKÓŁKA SMYKAŁKA powstała we wrześniu 2007 roku w zacisznej uliczce Lubonia koło Poznania.

Swoją ofertę - ZAJĘCIA DLA MALUCHÓW – skierowała do dzieci w wieku przedprzedszkolnym i przedszkolnym, wychowujących się w domu pod okiem rodziców, babci lub opiekunki, przebywających z osobami dorosłymi niemal przez cały dzień, mających rzadki kontakt z innymi dziećmi.

SZKÓŁKA pozytywnie zaistniała wśród społeczności Lubonia i okolic, a proponowana przez nas forma pracy z dzieckiem okazała się przydatna i od pierwszych chwil natrafiła na duże zainteresowanie. W zajęciach wzięło udział wiele dzieci. Nasz największy sukces stanowi to, że rodzice „naszych” maluchów polecają SZKÓŁKĘ SMYKAŁKĘ swoim znajomym.

Podczas dwóch i pół roku działalności placówka rozwinęła się i, w oparciu o zdobyte doświadczenia oraz wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, rozszerzyła swoją ofertę o dzienną opiekę nad dziećmi w wieku od 5 miesięcy do 5 lat.

Od 1. kwietnia 2010 roku baza lokalowa SZKÓŁKI została powiększona o nowoczesny, funkcjonalny budynek w Komornikach koło Poznania.

Założycielka SZKÓŁKI, mgr Katarzyna Śmierzchała, jest pedagogiem – ukończyła studia na UAM (kierunek poradnictwo pedagogiczne) i Podyplomowe Studium Pedagogiki Opiekuńczo – Wychowawczej. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i jednocześnie jest mamą dziecka w wieku przedszkolnym. Doskonale zna potrzeby rozwojowe maluchów, więc w SZKÓŁCE SMYKAŁCE stara się stworzyć warunki odpowiednie do ich zaspokojenia.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Złota 1
62-030 Luboń
woj. wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Edukacja

Branża: Przedszkola - prywatne

Słowa kluczowe: Szkółka Smykałka Luboń, prywatne przedszkole Luboń, prywatny żłobek Luboń, żłobek Luboń k Poznania, klub malucha Luboń, klub maluszka Luboń, opieka nad dziećmi Luboń Poznań, opieka nad dzieckiem Luboń Poznań, opiekunka do dzieci Luboń Poznań, opiekunka do dziecka Luboń Poznań, przedszkole i żłobek wolne miejsca Luboń

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2018-12-12.

vCard odwiedzono 2590 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2018

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share