Biuro Rachunkowe MarPel Maria Pelczyńska

Opis

Biuro rachunkowe MarPel Maria Pelczyńska posiada wszelkie uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych, a tym samym innych ewidencji księgowych. Usługi księgowe ubezpieczone są od sankcji wynikłych z nieprawidłowości w zakresie księgowości.

Właściciel biura rachunkowego, Maria Pelczyńska, posiada wykształcenie wyższe - ukończone Podyplomowe Studia na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w zakresie rachunkowości i finansów, a przede wszystkim kilkunastoletnią praktykę na stanowisku głównego księgowego w dużej firmie o profilu handel-usługi-produkcja. Ponadto posiada uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr 1031/2003). Pracownicy biura posiadają wykształcenie wyższe poparte dużym doświadczeniem zawodowym zdobytym w dużych firmach. W związku ze zmieniającymi się przepisami pracownicy biura rachunkowego uczęszczają na liczne kursy i szkolenia w zakresie: rachunkowości, podatków, kadr, płac, ZUS, dofinansowania osób niepełnosprawnych oraz na bieżąco śledzą specjalistyczną prasę.

Nasze biuro rachunkowe może zapobiec wielu problemom a Ty możesz skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności.

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe firmy prowadzone przez osoby fizyczne , jak osoby prawne. Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych (pełna księgowość), które prowadzimy od 1995 roku. Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem najważniejszym.

Zapewniamy naszym klientom reprezentację przed urzędami na podstawie udzielonych pełnomocnictw. W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy.

Za nasze usługi wystawiamy faktury VAT, które są kosztem uzyskania przychodu naszych Klientów.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

Jasin ul. Cmentarna 30
62-020 Swarzędz
woj. wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Biuro

Branża: Biura rachunkowe

Słowa kluczowe: biuro rachunkowe Swarzędz, biuro rachunkowe Poznań i okolice, ewidencja ryczałtowa Swarzędz, ewidencja ryczałtowa Poznań i okolice, rozliczenia z Urzędem Skarbowym Swarzędz, rozliczenia z Urzędem Skarbowym Poznań i okolice, rozliczenia z ZUS Swarzędz, rozliczenia z ZUS Poznań i okolice, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów Swarzędz, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów Poznań i okolice, KPiR Swarzędz, KPiR Poznań i okolice, ewidencja kosztów i przychodów Swarzędz, ewidencja kosztów i przychodów Poznań i okolice, ewidencja środków trwałych Swarzędz, ewidencja środków trwałych Poznań, ewidencje podatku od towarów i usług Swarzędz, prowadzenie ksiąg handlowych Swarzędz, prowadzenie ksiąg handlowych Poznań, księgi handlowe Swarzędz, księgi handlowe Poznań, obsługa kadrowo-płacowa Swarzędz, deklaracja ZUS Swarzędz, deklaracje ZUS Poznań, deklaracja PIT Swarzędz, deklaracje PIT Poznań, deklaracja PFRON Swarzędz, deklaracje PFRON Poznań

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2018-11-19.

vCard odwiedzono 2943 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2018

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share