PPHU Polikarton S.C.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Opis

Firma "POLIKARTON" s.c. działa na polskim rynku od 1994 roku jako firma rodzinna z wieloletnimi tradycjami. Jesteśmy producentem opakowań z tektury oraz wszelkiego typu stojaków ekspozycyjnych promujących produkty.
Od początku działalności konsekwentnie powiększaliśmy asortyment wykonywanych wzorów, gdyż posiadamy własne biuro konstrukcyjne. Promujemy i wprowadzamy na rynek nowoczesne technologie i łatwe w montażu produkty, które pozwalają na znaczne skrócenie czasu pakowania.
Na swoją pozycję zapracowaliśmy nie tylko stałym wzbogacaniem listy dostępnych wzorów , ale także uczciwym, odpowiedzialnym podejściem do klientów i szybkością realizowania nawet nietypowych zamówień. Każde zlecenie wykonujemy kompleksowo. Współpracując z różnymi dostawcami - producentami tektur falistych możemy zapewnić naszym klientom szeroki asortyment surowca w zależności od wymagań wytrzymałościowych produkowanych przez nas opakowań.
Najważniejszą cechą, która charakteryzuje wszystkie oferowane przez nas produkty jest wysoka jakość wykonania oraz niezawodność i wytrzymałość w różnych warunkach otoczenia.
Każdy z pracowników dysponuje odpowiednim przygotowaniem aby służyć Państwu fachową pomocą. Nasza firma charakteryzuje się elastycznym podejściem do kalkulacji wyrobów. Ceny kalkulujemy indywidualnie z każdym klientem.
Głównym celem jest zapewnienie Państwu komfortu w doborze opakowania do produktów.
Firma "Polikarton " s.c. uzyskała tytuł laureata konkursu oraz nagrodzona jest znakiem systemu wyróżnień i nagród jakości - WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Grunwaldzka 540 / 542
62-064 Plewiska
woj. wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

info@polikarton.pl

Sklep On-Line:
www.centrumpakowania.com

Wyślij e-mail

Grupa: Opakowania

Branża: Opakowania

Słowa kluczowe: karton Plewiska, kartony Poznań, sprzedaż kartonów wielkopolskie, hurtownia kartonów Plewiska, opakowania z tektury Poznań, opakowania z tektury falistej wielkopolskie, opakowania tekturowe Plewiska, opakowania kaszerowane Poznań, kartony klapowe wielkopolskie, tekturowe kartony do przeprowadzki Plewiska, sprzedaż tektury falistej Poznań, pudła fasonowe wielkopolskie, pudła klapowe Plewiska, opakowania do archiwizacji dokumentów Poznań, karton fasonowy do obuwia wielkopolskie, kaszerowanie Poznań, kartony fasonowe z nadrukiem Plewiska , produkcja kartonów Poznań, producent kartonów wielkopolskie, kartony klapowe Plewiska, polikarton Plewiska

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-05-24.

vCard odwiedzono 3336 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share