TESART Teresa Rokicka

Opis

Pracownia architektury i wnętrz TESART powstała w 1994 i chętnie dzielimy się naszym nabytym doświadczeniem i wciąż z przyjemnością podejmujemy nowe architektoniczne wyzwania.

Przedmiotem opracowań są zarówno niewielkie obiekty o powierzchni od kilkudziesięciu do kilkuset m2, wymagające oryginalnych rozwiązań i zaprojektowania wielu detali (domy jednorodzinne, wnętrza usługowe i mieszkalne, obiekty służby zdrowia, siedziby firm, kawiarnie, restauracje, kluby internetowe itd.), jak i większe tematy - budynki o powierzchni kilku tysięcy m2 (m.in. obiekty produkcji farmaceutycznej, wnętrza biurowe itp.).

Wśród projektów znajdują się skomplikowane opracowania wielobranżowe wymagające koordynacji i współpracy z projektantami branżowymi i konsultantami. Powstało również wiele projektów adaptacji, modernizacji, czy rozbudowy istniejących budynków, które wymagały szczególnie wnikliwej analizy stanu istniejącego, a także specjalistycznych ekspertyz.

Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie i ważna jest dla nas współpraca z inwestorem tak aby powstały projekt był nie tylko harmonijny ale także funkcjonalny.

Pracownia współpracuje z doświadczonymi rzeczoznawcami, co zapewnia wybór prawidłowych rozwiązań konstrukcyjno-materiałowych na każdym etapie opracowań oraz dzięki współpracy ze sprawdzonymi, solidnymi wykonawcami, oferujemy również pełną realizację projektu i nadzór nad budową.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Angorska 3 / 4
03-913 Warszawa
woj. mazowieckie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

kontakt telefoniczny cały tydzień,
Godziny otwarcia: pon.-pt.: 10-17

W PRZYPADKU KONTAKTU PROSIMY POWOŁAĆ SIĘ NA NASZ PORTAL

Wyślij e-mail

Grupa: Usługi

Branża: Projektowe biura

Słowa kluczowe: usługi projektowe Warszawa, biura projektowe Warszawa, biuro projektowe Warszawa, projektowanie biur Warszawa, projektowanie budynków mieszkalnych Warszawa, biuro architektoniczne Warszawa, architekt Warszawa, architekci Warszawa, polecany architekt Warszawa, polecane biuro projektowe Warszawa, polecane biuro architektoniczne Warszawa, modernizacje budynków Warszawa, elewacje budynków Warszawa, projektowanie wnętrz użytkowych Warszawa

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-01-19.

vCard odwiedzono 3229 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share