Przedsiębiorstwo Poligraficzne Krzysztof Głowacki

Opis

Przedsiębiorstwo Poligraficzne GŁOWACCY istnieje od 1976 roku. Założyciel firmy wniósł do niej swoje długoletnie doświadczenie poligraficzne. Mimo trudnych czasów, wieloletnich przemian gospodarczych w kraju, kładł nacisk na inwestycje w nowe technologie i sprzęt, tak aby dostosowywać się do coraz większych wymagań Klientów.

Obecnie mamy bardzo bogate zaplecze techniczne; nowoczesny park maszynowy- alkoholowe maszyny arkuszowe w formatach od B4 do B1 z możliwością druku jednocześnie od 1 do 4 kolorów oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo każde zlecenie, skracając czas realizacji i polepszając jakość naszych wydawnictw.

Od chwili założenia firmy do dnia dzisiejszego staramy się wykonywać naszą pracę tak, aby przynosiła jak największe zadowolenie naszym Klientom, a nam sprawiała ogromną satysfakcję.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą służąc jednocześnie swoim doświadczeniem i pomocą w realizacji nawet najbardziej wyszukanych zleceń.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Kolberga 4
25-620 Kielce
woj. świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

biuro@glowaccy.pl

Wyślij e-mail

Grupa: Druk

Branża: Druk, drukarnie, poligrafia

Słowa kluczowe: druk plakatów, druk etykiet, druk książek, druk broszur, druk akcydensowy, druk offsetowy, foldery, ulotki, etykiety, drukarnia, drukowanie, druk wielkoformatowy, introligatornia, druk folderów

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-08-24.

vCard odwiedzono 1976 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share